Epizoda 1 (E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

Švédsko, 2020, 58 min

Peter Grönlund

Předloha:

Fredrik Backman (kniha)

Petrus Sjövik

Johan Testad

Oliver Dufaker, Otto Fahlgren, Miriam Ingrid, Aliette Opheim, Ulf Stenberg, Tobias Zilliacus, Mustapha Aarab, Anna Azcárate, Jimmy Backman, Lars "Osten" Bergström, Tomas Bergström, Hans Blomberg, Einar Bredefeldt, Nora Bredefeldt, Emma Bruinewoud, Mirja Burlin, Jeanette Holmgren, Emma Jakobsson, Charlotta Jonsson, Rasmus Karlsson, Lars Lindberg, Peter Mörlin, Sanna Niemi, Alfons Nordberg, Jacob Nordenson, Mikael Odhag, Karin Paulin, Najdat Rustom, Frida Sandberg, Christer Stenberg, Lukas Wetterberg, William Esperi, Viktor Arespång, Jonathan Björklund, Adam Claesson, Elias Forsmark, Kevin Granström, Erik Hannu, Axel Hansson, Hannes Huhta, Jalmar Kallijärvi, Rami Kemi, Ebbe Kero, Martin Jatko Kyrö, Erik Larsson, William Bergström Larsson, Kristoffer Lathi, Elis Lindberg, Elias Lindqvist, Marcus Lindström, Filip Lundqvist, Gustav Malmquist, Alfred Nordin, Elias Lind Oja, Linus Rullander, Oskar Selberg, Victor Stridsman, Filip Toshang, Pontus Vestin, Cornelius von Below, Oliver Wallmark

Prvotní seznámení se severským městečkem, které jakoby neznalo nic jiného než prohánění vulkanizované pryže. Bude to severky chladné, bude potřeba bavlněné spodní prádlo a určitě nepůjde jenom o branky, body nebo vteřiny. Pilot zaujal, je čas vhodit další buly.(11.11.2020)

Baví mě hokej, takže první díl mi hezky odsejpal, nicméně umim si představit, že lidem, kterým hokej nic neříká, by to určitě mohlo připadat na pilot jako poměrně roztahanější a nudnější záležitost. To téma krimi tam je spíše zatím ve stylu teaseru - někde tak tiše čeká v povzdálí a slušně nechává prostor nechat diváka naplno se vžít do úvodu.(21.10.2020)

V podstatě jsem se seznámili se situaci a dostali nějakou představu o tom, k čemu dřív nebo později dojde. Teď ještě vědět, co je v tom za souvislost...(15.11.2020)

Pěkná sněhová panoramata. Dobře obsazení protagonisté. První díl však nepřinesl nic zásadního, jenom dění okolo hokeje.(19.10.2020)

První díl přesně na pomezí mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nic zásadního se nekoná, nicméně zasazení do hokejového prostředí a vcelku zajímavé postavy pozvedají do mírného nadprůměru a přikláním se ke čtyřem hvězdám. Jak to bude dál se uvidí. Zatím seriálu dám šanci minimálně pro další díl.(22.10.2020)