Epizoda 2 (E02) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

Švédsko, 2020, 54 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Nevka
  *****

  Pokud si užíváte hokejové filmy/seriály, Medvědín vám v této epizodě naservíruje přesně to, co chcete. Navíc scénář celkem zručně boří divácké předpoklady, a tak se ne vždy stane to, co zrovna očekáváte. Když si čtu anotaci k celé sérii, jsem docela rád, že se těmto shrnutím před zhlédnutím. Protože díky tomu konec epizody dokáže překvapit... A já tuhle kombinaci můžu. Uvidíme, co ukáží další epizody.(16.11.2020)

 • Cheeter
  ***

  První půlku byl v podstatě hokej. A ta druhá část ukázala nějaké zárodky problémů. Ale žádný převrat se nekonal.(15.11.2020)

 • Trevor
  *

  Šikana, utláčaná menšina a korektný bullshit ako sme u HBO a Netflixu zvyknutý nechýbali, ale keď veľkú časž svojho života strávite na zimnom štadióne kde sledujete progres mladých hráčov a ich postupné zapracovanie sa do vyšších kategórií a občas aj medzi seniorov a namiesto toho ponúkne HC Medvedín FK Teplice tak sa jednoducho nemôžete prestať smiať. Úplne zbytočné pretože rozbeh bol celkom slušný.(27.10.2020)

 • Trešlson
  ***

  Tak jsem doufal, že se přitopí pod kotlem. ale stal se pravý opak.. tohle nebude pro mě.. v celkem krátké době se jedná o druhé seriálové zklamání (i když u Lovecraft Country mě zklamala už předloha, od které jsem měl očekávání na rozdíl od Medvědína nemalá).. Long story short: Končím..(26.10.2020)

 • Raskoslav
  ****

  Tady už se konečně na rozdíl od prvního dílu zápletka jednoznačně pohne. A musim překvapivě uznat že hokejový zápas dokázal být napínavý skoro jako skutečný.(21.10.2020)

 • AutiXrist
  **

  No uvidíme, očakávam pekne drsné severské téma, ak to bude len o hraní sa na neposlušného syna tak končím 😴(25.10.2020)