Epizoda 2 (E02) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

Švédsko, 2020, 54 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Pokud si užíváte hokejové filmy/seriály, Medvědín vám v této epizodě naservíruje přesně to, co chcete. Navíc scénář celkem zručně boří divácké předpoklady, a tak se ne vždy stane to, co zrovna očekáváte. Když si čtu anotaci k celé sérii, jsem docela rád, že se těmto shrnutím před zhlédnutím. Protože díky tomu konec epizody dokáže překvapit... A já tuhle kombinaci můžu. Uvidíme, co ukáží další epizody.(16.11.2020)

První půlku byl v podstatě hokej. A ta druhá část ukázala nějaké zárodky problémů. Ale žádný převrat se nekonal.(15.11.2020)

• Trevor

Šikana, utláčaná menšina a korektný bullshit ako sme u HBO a Netflixu zvyknutý nechýbali, ale keď veľkú časž svojho života strávite na zimnom štadióne kde sledujete progres mladých hráčov a ich postupné zapracovanie sa do vyšších kategórií a občas aj medzi seniorov a namiesto toho ponúkne HC Medvedín FK Teplice tak sa jednoducho nemôžete prestať smiať. Úplne zbytočné pretože rozbeh bol celkom slušný.(27.10.2020)

Tak jsem doufal, že se přitopí pod kotlem. ale stal se pravý opak.. tohle nebude pro mě.. v celkem krátké době se jedná o druhé seriálové zklamání (i když u Lovecraft Country mě zklamala už předloha, od které jsem měl očekávání na rozdíl od Medvědína nemalá).. Long story short: Končím..(26.10.2020)

Tady už se konečně na rozdíl od prvního dílu zápletka jednoznačně pohne. A musim překvapivě uznat že hokejový zápas dokázal být napínavý skoro jako skutečný.(21.10.2020)

• AutiXrist

No uvidíme, očakávam pekne drsné severské téma, ak to bude len o hraní sa na neposlušného syna tak končím 😴(25.10.2020)