Série(4) / Epizody(26)

Stephen Fry a Hugh Laurie společně napsali a uplatnili svůj břitký intelektuálský humor v komediální britské "sketch show" A Bit of Fry & Laurie. (Pawlinkaaa)

repe

Tomuhle říkám inteligentní humor. Je to prostě podáváno tak, že od vás nikdo nečeká, aby jste se zasmáli...Laurie s Fryem se skvěle doplňují. K mým nejoblíbenějším patří Piano masterclass, English strawberries, Mystery, Steffi Graf, Open University blooper...a mohl bych pokračovat. Žádný díl mě nezklamal a ani dodnes mě to neomrzelo. Absolutní špička. ()

D.Moore

Praštěnější a zároveň důstojnější nástupce si Pythoni ani nemohli přát. Viděl jsem sice jen první dvě série, ale v pětihvězdičkové odměně mi to nebrání. Nezbývá než doufat, že se těchhle minigenialitek jednou dočkáme i u nás. Na ochutnávku jeden z mých oblíbených skečů: http://www.videacesky.cz/skece/fry-a-laurie-duel ()

aniiicka

Jednoduše tuto dvojici miluju! Skvělé scénky (Tony of Plymouth), pointy, hudební čísla (Mystery je skvělá píseň :), krátké pouliční rozhovory,...Navíc když vidím Hugha v dalším dámském převleku, tak se směju, ještě než scénka začne. Zajímavé by taky bylo spočítat kolikrát dostal Hugh od Stephena ránu. Milé je taky, když do jejich scének zavítá Emma Thompson nebo Rowan Atkinson. :) Britský úžasně úžasný humor dvou dobrých celoživotních přátel, kteří se dle jejich slov navzájem zbožňují. :) ()

Gemini

Už jsem to dlouho neudělal, takže - "ARE YOU ARSING WELL HAPPY, YOU DISMAL MOANING FRENCH TWAT?!?!?!":))))) No dobře, tak jo, ještě nějaký ten kec k tomu. Ehmhmhm, můžeme: Dostali mě svojí přirozenou interakcí, ochotou dělat si ze sebe legraci, lingvistickou ekvilibristikou a občas vpravdě ani ne tak nepředvídatelnou jako naprosto šílenou gradací svých skečů. Kombinujte to s jejich značnými hereckými schopnostmi a dostanete zatraceně třeskutou směs, směs s logem "Fry & Laurie - Good Ass Mother Likers". 80%, protože někdy (podobně jako Pythoni) přetáhli strunu anebo ji taky vůbec netrefili...a taky proto, že Laurieho songy opravdu moc nežeru...až na Where Is The Lid, a to ještě jen kvůli tomu, co po ní následuje;) ()

boshke

Jak krásně, skvostně britské. Úroveň lehce proměnlivá (dvojka byla slabší), ale stále velmi vysoká. Skvělé masky, kostýmy, náměty scének a i zajímavé anketní předěly. V čele toho všeho samozřejmě pánové Fry and Laurie, jejichž bity jsem si náležitě užíval. Soupy twist... 90% (1. série - 100%. 2. série - 80%, 3. série - 100%, 4. série - 90%) ()