Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Postarší Frances Price (Michelle Pfeiffer), členka vysoké společnosti, zůstala bez peněz. Její manžel zemřel před 12 lety a ona doufala že zemře, než utratí celý majetek. Jenže plán jí nevyšel. Prodává tedy vše, co jí zůstalo a odjíždí žít spolu se svým nepraktickým synem Malcomem (Lucas Hedges) do vypůjčeného bytu v Paříži. Společnost jim dělá kocour jménem Malý Frank, který může, ale nemusí být duchem zesnulého manžela. (Kropajda1)

(více)

Videa (1)

Recenze (5)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Film postavený na gestách viac, ako na dialogoch. Výborné hlášky, kvalitné herecké výkony, kde sa problémy riešili so stoickým kľudom zenových majstrov + parádne spracovaná myšlienka filmu (tá s kocúrom) a luxusné prostredie Paríža... Tak toto nemalo chybu! ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Michelle Pfeiffer sice opět podává nadstandardní výkon, ale ztvárňuje postavu, se kterou se nedá sympatizovat. A po hříchu totéž se dá řícti o zbytku castingu. Příběh sám se  tváří jako příběh o ex-milionářce, která společně se svým synem hledá v Paříži nový začátek a vzdor své situaci se snaží udržet dekórum dámy z vyšších kruhů, ale ve finále je to podivnost, kterou podtrhuje reinkarnační linka. Tohle není pro mě. 35% ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Michelle Pfeiffer pořád umí a i ve svých třiašedesáti letech nejen že dobře vypadá,ale hlavně všechny tady s přehledem strká do kapsy.Až sem si říkal,že je škoda,že nehraje víc a nebo alespoň v lepších filmech.French exit je totiž celkem podprůměrná dramedie,která ale moc nefunguje ani v jedné poloze.Jsou tu sice světlejší momenty,kdy mi to přišlo,že se tvůrci snaží o jakousi Allenovsko-Andersonovskou poetiku,ale je jich málo a velmi rychle vyšumí do ztracena...40% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Skvelý, až oscara hodný výkon Michelle Pfeiffer v dosť obsahovo vyprahnutom snímku, v ktorom som dlho čakal, že príde niečo zvláštne, aby som zhruba po hodine pochopil, že ono to nepríde nikdy. Film je depresívny, no snaží sa to podávať podivným humorným spôsobom. Má pomalé tempo, postupom času začne nudiť a stáva sa len hereckým koncertom jednej herečky, znázorňujúcej však postavu, ktorá truchlí nad tým, že nie je milionárka. Zápletka ostane takmer nulová, v podstate ostane zaseknutá v jednej pochybnej reinkarnácii. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama