Hluboký řez

• USA It Cuts Deep
Komedie / Horor
USA, 2020, 77 min (Alternativní 74 min)

Mladý pár uvažuje během vánočních prázdnin o společné budoucnosti. Ashley se chce vdát a mít děti, ale to Sama děsí. Když na scénu vstoupí atraktivnější a otcovský Nolan, Samův život se vymkne kontrole poté, co Ashley začne pochybovat o jejich vztahu. Vše směřuje k hrozivému chaosu, neboť Sam i nadále lpí na Ashley a snaží se odradit stále násilnějšího Nolana. (Cinemax)

oveckaoa odpad!

Ženská jede s chlapem na chatu ona chce svatbu a děcka on chce jen souložit ona na něho tlačí , aby ji požádal o ruku a řešil s ní tu svatbu a děcka on nechce. Do toho se tam připlete  jeho kamarád co s ním 10 let nemluvil, kterému se líbí ta ženská. Film je příšerný po všech stránkách  hlavní herec vypadá jak postižený valí kecy typu tento nůž je velký jako moje péro nebo vdáme se a pak si dáme anál (v tom asi tkví ten humor mě to teda vtipné nepřijde, ale budiž každý má laťku nastavenou jinak)  . A na konci se povraždí a to je vše. Je docela smutné, že kdejaký  horor z 80 a 90 let má lepší postavy než tady tohle viděl jsem i jakýsi díl Pátku 13 kde jakýsi maník chodil po rukách a Jason ho rozříznul vejpůl i ta postava měla více charismatu než všichni co  zde ´´hráli,, 0 procent ()