Reklama

Reklama

Don't Fuck in the Woods 2

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Skupina priateľov zistí že v kempe je celkom dobrý nápad si za yebatz ale nakoniec s nimi vy yebe nieco iné...tento film si lepší obsah nezaslúži, ono možno keď má čľudská bytosť tak 13 rokov príde mu to ako cool jojojo úlet, ale ja som nebol privládny to dopozerať, a to toho znesiem naozaj veľa, tak to už je iná šálka kávy. Najlepším momentom filmu sú titulky, nie preto žeby film skončil, oni majú najlepšiu filmovú kvalitu.  Toto nie je ani len pokus o slasher, či povedzme porn horor pre teenagerov, toto je trapas ktorému sa vyrovná naozaj málo filmov. Aj keď toto označiť za film je asi odvážne tvrdenie. ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Druhý díl, jak už to bývá, nedosahuje kvalit prvního dílu. Děj už tak dobře neodsejpá a místy poněkud vázne. Holky, co tam hrají, pořád disponují slušně vytříbenými kurvími fluidy, ale to erotické jiskření, které bylo v jedničce, je tady přece jenom trochu slabší. Vetřelec, který strašil v prvním dílu, nechybí ani zde, ale vtírá se úplně jinam, což by nebyl tak špatný nápad, kdyby se to nezvrhlo v určitý druh zombárny. Celkově spíše zklamání. ()

Reklama

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Tam kde končí jednička, tam přesně začíná druhý díl. Což bylo celkem fájn, včetně těch úvodních titulků. Je to určitě kvalitnější, alespoň obrazově, no ještě aby ne, když od prvního dílu uteklo už 6 let. Ale jinak dál nevím, v čem to bylo lepší. Přidalo se na krvi, ta zde v pár scénách stříká po litrech, ale Gore je stále slabé a většinou mimo kameru, tempo je pomalejší, nahoty je méně a jediná dobrá scéna je sex ve sprše. Monstrum nahradil parazit, což podle mě nejvíce uškodilo, z obětí se pak stávají něco jako zombie, no netrefilo se mi to úplně do chuti a finále v jeskyni, bylo docela hodně trapný. Škoda, zvedám hodnocení jedničce ze 2* na 3* a snad se ten třetí díl povede. (41. hodnocení) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Neviděl jsem jedničku tak, že nevím jak moc to navazuje a co je lepší. Amatérský trash natočený někde za 5 doláčů  tvůrci si nejspíše odskočily někde do bordelu nabraly tam nejlacinější štětky a nahnaly je do chatky do lesa. V tom lese  se roztahují nohy na počkání a něco na ně útočí  ještě se tam objeví ženská, kterou oplodnilo jakési stvoření a ona ho pak zabila a to je celý film . Jinak jako chápu, že někdo kdo chce moc zasunout je zoufalý a bere kohokoliv , ale ženská celá od krve o, které vím, že den předtím píchala s mým kámošem by mě moc nerajcovala. 20 procent ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Začiatočne titulkové spoznávanie mi prišlo ako z jednej časti Krvavej hostiny a aj priebeh tomu trocha nasvedčoval. Ale tento čerpá z viacerých zdrojov, napríklad som tu videl náznak Cabin Fever, Sleepaway Camp , niečo aj z votrelca a iných známych hororov. Na tomto filme sa mi páčilo hlavne to, že sa vobec neberie vážne a to mi celkom vyhovovalo , lebo som poslednej dobe videl viacero hlupych filmov, ale tie sa brali až moc vážne, ale tento tu chybu našťastie neurobil. Je to o zle hrajúcich hercoch aj o gore, ktoré tu je, ale okrem striekajúcej akože krvi sa v tomto prípade celkom šetrilo.  A to dosť podstatne, lebo vrazdy tu boli mimo záber, zato mrdačky sú tu celkom bežnou praxou. Bolo hned jasne, že tento film bránu do sveta hororu nespraví a myslím si, že nikto to nemal ani v úmysle. Podľa mna sa stretla partia priateľov a len tak z blbiny si išli spraviť svoju lesnú krvavú hostinu. Ja som sa celkom bavil, takže slabé, ale 3* v pohode dám. ()

Reklama

Reklama