Don't Fuck in the Woods 2

Kudly4

Tam kde končí jednička, tam přesně začíná druhý díl. Což bylo celkem fájn, včetně těch úvodních titulků. Je to určitě kvalitnější, alespoň obrazově, no ještě aby ne, když od prvního dílu uteklo už 6 let. Ale jinak dál nevím, v čem to bylo lepší. Přidalo se na krvi, ta zde v pár scénách stříká po litrech, ale Gore je stále slabé a většinou mimo kameru, tempo je pomalejší, nahoty je méně a jediná dobrá scéna je sex ve sprše. Monstrum nahradil parazit, což podle mě nejvíce uškodilo, z obětí se pak stávají něco jako zombie, no netrefilo se mi to úplně do chuti a finále v jeskyni, bylo docela hodně trapný. Škoda, zvedám hodnocení jedničce ze 2* na 3* a snad se ten třetí díl povede. (41. hodnocení) ()

Astaroth12

Začiatočne titulkové spoznávanie mi prišlo ako z jednej časti Krvavej hostiny a aj priebeh tomu trocha nasvedčoval. Ale tento čerpá z viacerých zdrojov, napríklad som tu videl náznak Cabin Fever, Sleepaway Camp , niečo aj z votrelca a iných známych hororov. Na tomto filme sa mi páčilo hlavne to, že sa vobec neberie vážne a to mi celkom vyhovovalo , lebo som poslednej dobe videl viacero hlupych filmov, ale tie sa brali až moc vážne, ale tento tu chybu našťastie neurobil. Je to o zle hrajúcich hercoch aj o gore, ktoré tu je, ale okrem striekajúcej akože krvi sa v tomto prípade celkom šetrilo.  A to dosť podstatne, lebo vrazdy tu boli mimo záber, zato mrdačky sú tu celkom bežnou praxou. Bolo hned jasne, že tento film bránu do sveta hororu nespraví a myslím si, že nikto to nemal ani v úmysle. Podľa mna sa stretla partia priateľov a len tak z blbiny si išli spraviť svoju lesnú krvavú hostinu. Ja som sa celkom bavil, takže slabé, ale 3* v pohode dám. ()

Trevor

Skupina priateľov zistí že v kempe je celkom dobrý nápad si za yebatz ale nakoniec s nimi vy yebe nieco iné...tento film si lepší obsah nezaslúži, ono možno keď má čľudská bytosť tak 13 rokov príde mu to ako cool jojojo úlet, ale ja som nebol privládny to dopozerať, a to toho znesiem naozaj veľa, tak to už je iná šálka kávy. Najlepším momentom filmu sú titulky, nie preto žeby film skončil, oni majú najlepšiu filmovú kvalitu.  Toto nie je ani len pokus o slasher, či povedzme porn horor pre teenagerov, toto je trapas ktorému sa vyrovná naozaj málo filmov. Aj keď toto označiť za film je asi odvážne tvrdenie. ()

oveckaoa

Neviděl jsem jedničku tak, že nevím jak moc to navazuje a co je lepší. Amatérský trash natočený někde za 5 doláčů  tvůrci si nejspíše odskočily někde do bordelu nabraly tam nejlacinější štětky a nahnaly je do chatky do lesa. V tom lese  se roztahují nohy na počkání a něco na ně útočí  ještě se tam objeví ženská, kterou oplodnilo jakési stvoření a ona ho pak zabila a to je celý film . Jinak jako chápu, že někdo kdo chce moc zasunout je zoufalý a bere kohokoliv , ale ženská celá od krve o, které vím, že den předtím píchala s mým kámošem by mě moc nerajcovala. 20 procent ()

Adramelech

Druhý díl, jak už to bývá, nedosahuje kvalit prvního dílu. Děj už tak dobře neodsejpá a místy poněkud vázne. Holky, co tam hrají, pořád disponují slušně vytříbenými kurvími fluidy, ale to erotické jiskření, které bylo v jedničce, je tady přece jenom trochu slabší. Vetřelec, který strašil v prvním dílu, nechybí ani zde, ale vtírá se úplně jinam, což by nebyl tak špatný nápad, kdyby se to nezvrhlo v určitý druh zombárny. Celkově spíše zklamání. ()

mosnak odpad!

Z toho jde cejtit amatéřina jako prase :-D miliony koz, strašlivé herecké "vykony", jedna lesba za druhou a toho kořenový ocas :-D fakt jízda za 2% (asi za tu hromadu koz i když mnohokrát nepeknych) ()

domirovec

Hloupé a hloupější, stejně jako první díl. Tentokrát jde sice vidět, že se jedna o vcelku lehounce kvalitnější kousek, ale pořád to neskutečně nudilo. Konec se snažil být poněkud akčnější, ale zdali se to podařilo, to posuďte sami. Mně to přišlo spíše dětinsky přihlouplé. EHM EHM scény byly však rozhodně lepší než v prvním díle. Jinak však pořád stejná nuda jako v jedničce. Dávám tedy jednu hvězdu za sex, jinak byly tentokrát nudné i nepovedené záběry. 1/5 ()

helraiser

Amatérská monsters porno blbinka, která jistým způsobem pobaví, ale jinak to je strašná volovina. Člověk si ovšem zapamatuje spíš kozy než cokoliv jiného, ani to Gore nebyl žádný zázrak, ale zas taková hrůza to nebyla, prostě amatérská podívaná na dlouhou chvíli. ()

wowylgu313 odpad!

Ok. Takhle ... Furt je to odpad. Ale!!! Oproti jedničce dávám o pár procent na víc... takže 5-10% ... Je zde vidět posun ... Minimálně v kvalitě kamery, zmizela jakási nepovedená příšera a místo toho je zde zřejmě nějaký hlemýžď co přenáší virus. "Efekty a masky" také mají znatelný posun. Takhle celkově dvojka je prostě lepší. Než absolutně katastrofální první díl ... Ježiš... Proč se tady vůbec k něčemu takovéhle mu vyjadřuji... Prostě ty procenta tentokrát nedávám za blondýnku z jedničky ale za černovlásku a jinak ... , ano sexuální "soft core hrátky" tady oproti předchozímu dílu nejsou skoro žádný... a ano jsou tu stejně hnusný ženský jako v jedničce... až opět na "jednu" výjimku ... tak a teď je čas zase jít koukat na normální filmy a zbavit se "déčkového traumatu" ()

brasek odpad!

Amatérske porno s hektolitrami krvi, komparzisti miesto hercov, hlúpe dialógy, pochabý dej a rozpočet pár šupiek čo producent vydealoval za drogy. Absolútna tragédia takého niečo natočiť. ()