Reklama

Reklama

Happy Halloween, Scooby-Doo!

Trailer

Obsahy(1)

Po porážke Scarecrowa si spoločnosť Záhady s.r.o. myslí, že zachránili Halloween pre všetkých obyvateľov v Crystal Cove, ale nočná mora sa ešte neskončila, pretože tekvice ožívajú a útočia na všetkých. S pomocou Elvíry (Paničky temnoty) a Billa Nyeho, musí gang prekonať túto hrozbu skôr, ako prebehnú mesto! Puste sa spolu s Scoobym-Doo, Shaggym, Freddym, Dalphne a Velmou do vyriešenia záhady. (Emanuela)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Jeden z ďalších halloweenských Scooby-Doo špeciálov dopadol v zásade nadpriemerne. Úlet s krvilačnými dyňami pobaví aj najväčšieho pesimistu a ani to rozuzlenie nebolo od veci a malo to parametre kvalitnej detektívky. Každopádne šablóna tá istá a bolo tu menej hlášok. Určite ale nadpriemer v rámci tejto série. 65 % ()

ondraondra 

všechny recenze uživatele

Takhle má vypadat zábavný film pro děti! Je to sice jednoduché a trochu šílené, ale jde vidět, že film si dělá srandu sám ze sebe. Najdou se tu fajn hlášky, pěkné popkulturní odkazy a překvapilo mě, že se tu objevil Scarecrow z DC (už aby byl další crossover s Batmanem). Scoobyho parta bude mít vždy místo v mém srdci, i když jejich poslední filmy nejsou nijak přelomové. Pořád lepší než film Scoob!. 6/10. ()

Reklama

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Ešte takto pred Halloweenom, nový scooby doo. Príjemná oddychovka, hlavne aj tá nostalgia že som scoobyho videl tak dávno. A to mám prichystané ešte niekoľko dalšich. Tak uvidíme kedy to všetko pozriem. Ale táto záhada bola ozaj skvela. ()

Vitasek123 

všechny recenze uživatele

Oukej po velmi dlouhý době jsem dostal chuť na Scoobyho a jeho bandu, která bude řešit vcelku dobře zpracovanou záhadu, která občas měla i nějaký to překvapení. Přílkadem může být za mě asi nejlepší Scooby film: Ostrov Zombie nebo třeba z těch „nových“ Camp Scare (2010). Místo toho sem dostal jeden z nejhorších Scooby filmů. Záhada se tu skoro ani neřeší, až teda v jedný scéně úplně nakonci filmu. Všechny hlavní charaktery se tady chovají jako klauni. Některé scény na sebe skoro ani nenavazují. Na konci už jsem se jenom smál a řikal si co to je za sračku. Alespoň tu byl Scarecrow a název města (ve kterém se film odehrává přibližně 30 minut) bylo slušné pomrknutí za nejlepším Scooby seriálem všech dob. Bohužel za posledních pár let se z toho stala enormní kids show 3/10.// Nejspíš zkouknu zbytek nejnovějších filmů a budu doufat že tohle byl pouze přešlap. ()

Filipus Muff 

všechny recenze uživatele

2* z lásky a úcty ke scooby filmům, bohužel ale stejně jako předchozí 2 filmy (13. duch a Návrat na zombie ostrov) byl tenhle díl fakt zoufalej a hraničil až s nedokoukatelností... Doufám, že timhle tu šilenou triologii uzavřeli a s oznámeným novym dílem "King Arthur's Court" se to vrátí tak kam má... ()

Reklama

Reklama