Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ryan Chang (Jason Scott Lee) je policistou TECu, Společnosti pro kontrolu času. V roce 1945 zabránil ze správné cesty zbloudilému Brandonovi Millerovi (Thomas Ian Griffith) zabít Adolfa Hitlera odstraněním jeho manželky Saši (Tricia Barry). Pak mu trvalo dva roky, než dostihl a polapil všechny ostatní členy jeho bandy. Jenže Miller z vězení uprchl a dělá všechno proto, aby své původní plány splnil a svou milovanou oživil. Aby se mu to podařilo stačí se zbavit Ryana. A to pokud možno ještě předtím, než vůbec do TECu vstoupil... (monolog)

(více)

Recenze (30)

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to priemerný akčný sci-fi film s Jasonom Scottom Leem, ktorý je nepriamym pokračovaním jednotky s Van Dammom. Má veľmi dobrý príbeh o agentovi pracujúcom pre spoločnosť na ochranu minulosti, ktorý práve hľadá časť svojich kolegov meniacich minulosť, pričom ich zásahy začali radikálne meniť súčasnosť a navyše začali s likvidáciou rodových línií aktívnych agentov, čo spôsobí ich zmiznutie v súčasnosti a tak je potrebné ich čo najskôr zastaviť. Spracovanie ma ale veľmi sklamalo. Spočiatku to vyzerá veľmi sľubne, infiltrácia na miesto pobytu Hitlera alebo následný divoký západ pôsobia výborne, ale ked´ sa začne diať to hlavné, tak je to mimoriadne zle podané, síce sa stále niečo deje, ale vôbec necítiť tú vážnosť situácie a scenár kazí všetko, čo potenciál ponúka. Akcie je tu dosť, ale je iba priemerná. Je príliš stereotypná, okrem pár výstrelov tu sú iba súboje, ktoré nie sú zlé a zo začiatku aj uspokoja, ale časom sa príliš opozerajú, chýba v nich gradácia alebo väčšina nápaditosť. Najviac sa mi páči súboj s policajtmi alebo akcia vo väznici. Herecké obsadenie nie je zlé, Jason Scott Lee a výborný hlavný záporák, ale okrem nich už nemá nikto viac priestoru. Réžia tento film vôbec nezvládla, ale aspoň technická stránka je bez väčších problémov. Timecop 2 mohol byť výborný film, ale nakoniec na mňa pôsobí ako epizóda z priemerného televízneho seriálu. Jednotka je omnoho lepšia. Objektívna kvalita filmu- 53%, film sa páči mne na 56%. ()

K.I.N.G. 

všechny recenze uživatele

Největší problém tohoto filmu je, že snímek o cestování v čase lze jen těžko sloučit s prostoduchou akční béčkařinou. Člověka to nutí přemýšlet nad souvislostmi, ale na druhou stranu si říká, že ten film za to nestojí a radši by si jen užíval akci, což zase dost dobře nejde, když nechápe děj do podrobností. Ono by to možná šlo, ale já to tak neumím. 30% ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Rozhodne ne tak spatny, jak jsem cekal. Pribeh filmu je sice slabsi, nez v prvnim dilu, ale zase tu je vic akce. Sice ne hned od zacatku, ale postupne se to stupnuje, zacinaj se menit dejiny a i kdyz to je misty uz trochu zmateny, da se rict, ze film ke konci docela slusne jede. Jason Scott Lee vypada sice docela tupe, ale bitkarit celkem umi, takze celkove docela slusna zabava. ()

monolog 

všechny recenze uživatele

SPOILER Film by se dal rozdělit na dvě základní části. První půle je mnohem méně akční, spíš by se dalo říci přemýšlivá a představující hlouběji hlavního hrdinu. Druhá už je jen akční bitka bez ladu a skladu. Samozřejmě je zábavnější ta první část, ale i ta druhá má něco do sebe, ale logický a inteligentní děj to rozhodně není. Časových paradoxů tu není vůbec málo, dá se říct, že spíš hodně, ale chybí jim trošku té propracovanosti, trošku toho divákova pocitu, že režisér si s tím pohrál a vyhrál. Trošku té přesvědčivosti. Za to samozřejmě může i délka a prvotní akční zaměření, které odvedly všechny peníze na stomilionkrát jinde viděné akční scény, místo na propracování možných budoucností. A to je proto, že film šel rovnou na dvd, aniž o něm kina třeba jen slyšela. Nebýt trošku podivného zakončení, kdy hlavní hrdina po napravení časové osy zmizí, ale později ve svém čase si opět všecko pamatuje, dal bych víc. Je to škoda, mělo to rozhodně na víc. Jason Lee, pokud náhodou nerotuje ve vzduchu, hraje jako o život. Asi cejtil, že by z toho mohlo být něco lepšího. Jenže režisér a scénárista mu jen házeli Millera pod nohy a tak z toho je jen trošku nadprůměrnější béčko. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Béčko. Ale horšie od toho minulého béčka. Záporák Thomas Ian Griffit sympaticky spomína na svoju chvíľu slávy (NEPORAZITEĽNÝ, UPÍRI), ale hlavný hrdina je prílišné drevo. Pár akčných scén (finále) je fajn, ale žiadna nemá dostatočne zaujímavú choreografiu, na vandammovké roznožky môžete rovno zabudnúť... ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v dubnu 2002 v Los Angeles (Kalifornie, USA). (GASTON73)

Reklama

Reklama