Zmije (TV film)

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

USA, 1994, 96 min

Danny Bilson

Harry Cason, Paul De Meo

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

TV pilot k televiznímu seriálu, který žel nedostal další šanci. Sledoval jsem ho když jsem byl mladší a bavil mě ještě víc, než-li pilot u Knight Ridera. Žel seriál už tolik ne. Hodně mě mrzí, že nikdy nevznikl žádný remake. Úplně živě si to dokážu představit. Stačilo by jen poupravit trochu scénář do drsnější eRkový podoby a byl by z toho vynikající akční thriller. Jako hezkou vzpomínku, (kterou bych navíc stejně v těch mladších letech určitě dal) nechávám tedy 5*.(30.11.2017)

Nudný pilot k nudnému seriálu. Jen nechápu, proč ten seriál natočili až dva roky po pilotu:). Co naplat, Knight rider rulezzzz!!! Tuuutududů, tuuutududů, tuuutududututů...(4.3.2007)

Slušné pokračovanie legendárneho Knight Ridera.(8.2.2019)

• Wishkah

Klasický představovací pilot. Ničím vyjímečná záležitost(16.3.2010)

Pilotní díl seriálu, který ukazuje, jakým způsobem se díly budou odehrávat, aneb: Vše začíná. Pro mně lepší než Knight Rider. Tohle autíčku jsem si oblíbil víc. Sice je seriál dost stavěný na dnes už otřepaném enginu hodných a zlých, ale který seriál v té době takový nebyl. Viper alespoň pojal nový způsob a to se cení.(21.9.2011)

Jestli je tohle pilotní film k seriálu, tak ten byl fakt super :)(7.4.2006)