Reklama

Reklama

Hanjó no jašahime: Sengoku otogizóši

(seriál)
  • Japonsko 半妖の夜叉姫 (více)
Trailer
Animovaný / Akční / Fantasy / Historický
Japonsko, (2020–2022), 19 h 12 min (Minutáž: 24 min)

Kamera:

Šigemi Ogawa

Hudba:

Kaoru Wada

Hrají:

Azusa Tadokoro, Sara Macumoto, Mikako Komacu, Takehiro Urao, Haruka Terui, Toa Jukinari, Kappei Jamaguči, Sacuki Jukino, Kumiko Watanabe, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(48)

Obsahy(1)

Příběh Kagome, Inuyashi a Lorda Sesshoumaru se sice již odvyprávěl, ale nyní přicházejí jejich potomci, jejichž dobrodružství právě začíná. V dobách feudálního Japonska se rozdělily dvě dívky, dvojčata, během lesního požáru a jedna z nich jménem Towa byla magicky přenesena do moderního Tokia. Během zoufalého hledání své sestřičky Setsuny narazila dívka na bratra Kagome, který se Towy ujal. Tak uplynul nějaký čas a dívka oslavila čtrnáct let. Mezitím se ve feudálním Japonsku opět začali hojně objevovat démoni a jeden z nich napadl malou vesnici ve snaze získat duhové perly z očí dvou polovičních démonek Setsuny a Morohy. Během souboje byla celá tato skupina také magicky přenesena do dnešní doby a zde se velice rychle setkaly s Towou. Ta měla radost ze shledání se svou sestrou, která ovšem velmi brzy vzala za své, když se ukázalo, že Setsuna si na Towu vůbec nevzpomíná. Co stojí za dívčinými ztracenými vzpomínkami, proč po nich jdou neustále další démoni a dokáží se dostat zpět do feudálního Japonska? (Jeoffrey)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (1)

loki5 

všechny recenze uživatele

Zatím po první půli spíše zklamání. Maroha a Setsuna jsou fajn dvojka, ale zatím to nemá ten drive jak původní seriál. No doufám, že po druhé půli budu zvedat hodnocení. edit: Takhle hodnocení jsem trochu zvednul, ale je tu trochu škoda že nová generace není ani vzdáleně tak zajímavá jako ta stará. A ve výsledku víc než vše ostatní v seriálu mě bavil Sesshoumaru a Rin a flashbacky s Togou. ()

Galerie (840)

Reklama

Reklama