Pověrčivá matka je přesvědčená, že nový přítel její dcery je reinkarnací muže, který se ji před 30 lety pokusil zabít. (JasonCZ)

silentname

Reálne mám z "Evil Eye" trošku zmiešané pocity. Vnútorne som nemal pocit, že sa pozerám na horor. Ale na mysteriózny thriller. Je pravda, že od začiatku nadobudneme pocit, že niečo nie je v poriadku, no filmu veľmi dlho trvá, kým reálne sa rozhodne ukázať nám svoje karty, a veci sa tak konečne pohnú z miesta. Inak je to všetko len klasická paranoja. A nie je to spracované veľmi zaujímavo. Na druhú stranu má ale film dobrý casting. Sarita Choudhury a Sunita Mani sú veľmi dobré a uveriteľné. Je tu niekoľko zaujímavejších scénok a celkovo si film dokázal udržať moju pozornosť, no mal som pocit, že to mohlo byť spracované zaujímavejšie. Som rád, že som film videl, ale to je asi tak aj všetko čo o ňom reálne viem povedať. Príbeh má možno niekoľko prekvapení v závere, no nemyslím si, že budete prekvapení z toho, že niečo nie je v poriadku. A to filmu dosť uberá body. Film mal potenciál, no nemyslím si, že ho plne využil. Ak máte radi mysteriózne thrillery, možno je film hodný vášho času, ale inak asi nie. Ak ho neuvidíte, o nič neprídete. Ak si ho pozriete, tak bude to len jednorazová záležitosť. Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83

Vyše 50 minút kukáte a nechápete, čo ste to zapli. Ja som musel trikrát kontrolovať, či pozerám ten správny film, ktorý má v popise mysteriózny horor. V podstate celý čas sa deje skôr rodinná dráma, väčšinou po telefóne. Potom začnú konečne nejaké náznaky, ale než sa film stačí rozbehnúť, už aj čítate záverečné titulky. Finále je skutočne ako z rýchlika. ()

Trevor

Nadšená Usha žijúca v Indii sa veľmi poteší správe že si jej dcéra Pallavi ktorá pracuje v New Orleans konečne našla priateľa. Ushino nadšenie sa však potom ako sa dozvedá viac informácii o Sandeepovi zmení na obavy o dcérin život...podstatu filmu vystihuje vo svojom komentári Arsenal83, strata času. ()