Golden Kamuy

• Japonsko ゴールデンカムイ (více)
Japonsko, (2018–2023), 18 h 47 min (Minutáž: 23 min)

Předloha:

Satoru Noda (komiks)

Takeo Ócuka, Čikahiro Kobajaši, Hirojuki Kinošita, Džódži Nakata, Haruka Širaiši, Kendžiró Cuda, Kendži Nomura, Takajuki Sugó, Hóčú Ócuka, Kentaró Itó (více)

Série(4) / Epizody(49)

Hees

Hina hina hlavnej hrdinky Asirpa sa mi páčila najviac zo všetkého. A nesmrteľný Sugimoto Saichi ach to sú dve postavy naozaj kvalitné v tomto anime. Celkový veľký problém pre mňa v Golden Kamuy bol neuveriteľný počet kvalitných postav, ktoré mali každá svoje vlastné záujmy. Tento neuveriteľný počet postáv u mňa vústil vo veľký problém, niekedy som mal problém dokonca rozlíšiť, kto je kto a hlavne si ich obľúbiť. Viac o tomto porozprávam v jednotlivých sériách. Tiež zo začiatku nápad prečo majú hlavný hrdinovia vlastne pohnútky získať (čo majú získať - bez spoilerov) na mňa pôsobil hlúpo. Základná premisa toho prečo potrebuje peniaze Sugimoto a hlavne, že Asirpu to, ale vôbec nezaujíma, vlastne vťahuje hlavných hrdinov do deja, kde zo začiatku hlavne v prvej sérii ich to vôbec nezaujíma, čo je vlastne druhý problém celého anime, že som nechápal načo sú im peniaze... Sugimoto by vedel zopár peniažkov s Asirpou zarobiť keby chcel. Neskôr sa to mení a v druhej sérii sú hlavné postavy už do deja vsadené správne. ()

Galerie (1 273)