Epizody(12)

DaweForeman

Tak i druhá série se drží v duchu první série, kdy, i když se tu objeví zase další střípky z tíživých otázek, tak si člověk už tak nějak dokáže utvořit určitý obrázek, o čem to je. Zachází to tak do tématu apokalypsy. První staro/nová postava je strašně otravná a úplně nová postava se jim celkem povedla. Animace a hudba se drží svého a po dramatické stránce je to trochu komplikovanější, kdy úkoly začínají být několikasmyslné a jejich obtížnost je vyvedena do větších výšin. Dále pak sledujeme psychologický rozvoj jednotlivých postav, kdy bych řekl, že toto je asi ústřední téma této série. Přesto je to všechno takové nudné, kdy by na tom autoři mohli lépe zapracovat. ()

Jeoffrey

Přijde mi, že se oproti první sérii trochu zlepšila animace. Také jsem docela rád, že mě tohle anime pořád dokáže něčím překvapit, zkrátka že ty zvraty nejsou tak prvoplánové a průhledné jako u některých jiných fantasy isekaiů. Ale k nadprůměrnému dojmu mi tam chybí o něco intenzivnější atmosféra a možná ještě trochu víc pracovat s psychologií postav. Můj dojem teď po druhé sérii je, že je to docela dobré anime, z kterého ale nějak extra nic moc necítím, nejsem napnutý, nejsem okouzlený, jsem jen trochu zvědavý a to prostě na 4* nestačí. 6/10 ()