Reklama

Reklama

Kamitači ni hirowareta otoko

(seriál)
  • Japonsko 神達に拾われた男 (více)
Trailer 3

Epizody(12)

Obsahy(1)

Ryouma Takebayashi byl obyčejný úředník, který žil vyčerpávající život plný práce, a tak není divu, že zemřel již ve věku 39 let. Hned tři mocná božstva se však nad ním slitovala a nabídla mu možnost znovuzrození ve světě plném kouzel a magických stvoření. Dali mu tělo osmiletého chlapce, ale přidali mnohem větší sílu a odolnost a také talent pro všechny magické elementy, což je sice velmi unikátní, ale v praxi to také přináší riziko, že se žádnou magii nenaučí na mistrovskou úroveň. Chlapec dostal ještě útulný dům v jeskyni uprostřed opuštěného lesa a jako jediný cíl mu bylo vytyčeno, aby si tentokrát svůj život opravdu užil.
Během dalších tří let se Ryouma zaklimatizoval ve svém novém domově, potkal různá stvoření, zkoušel se naučit některá základní kouzla, ale jedinými partnery se mu staly různé druhy slizu, které si během této doby ochočil. Přestože je chlapec spokojený se svým životem poustevníka, uvědomuje si, že mu možná ke spokojenosti pořád něco chybí. Jeho život se od základu změní, když jednoho dne v lese zachrání zraněného vojáka a díky tomu se seznámí se zdejším šlechticem, který ho později pozve spolu se svou rodinou na společné cesty. Tak se chlapec rozhodne, že se se svými novými přáteli a několika stovkami ochočených slizů vydá za dobrodružstvím a aby zjistil, co všechno tento nový svět nabízí... (Jeoffrey)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (3)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Takové docela obyčejné relaxační anime o mladém chlapci, který se svými tisíci a jedním slizem vyřeší s klidem a úsměvem každý problém. Trápí vás nebezpečná monstra v sousedství, nebo třeba jen zažraná špína na vašich nových šatech? Tix, tedy vlastně Ryouma tohle všechno vyřeší! Bez zbytečných dramat v naprostém klidu a pohodě, u čehož se vám možná bude dobře odpočívat. Když se ale zamyslíte a zadíváte, pak si možná všimnete, že po stránce animace to není nic moc a třeba takové koňské spřežení v pohybu tu vypadá hodně podivně. Také se možná budete zamýšlet nad tím, že celá isekai premisa o tom, že se skoro čtyřicátník dostane do těla malého chlapce, je tu úplně zbytečná, nevyužitá, skoro až neexistující. Hlavní hrdina se nechová jako muž v nejlepších letech, znalosti nabyté zkušenostmi využívá sporadicky. Zkrátka kdyby se isekai vynechal a prostě jen autoři operovali s random vybraným mladým chlapcem požehnaným od bohů, pak by se skoro nic nezměnilo. Každopádně o příběh tu nejde, napětí sem nepatří, na romantiku je brzy - tohle je prostě jen takové to odpočinkové anime na ukrácení času a k příjemnému nedělnímu šlofíku. Nic víc, nic míň, za měsíc si něj nevzpomenu, ale svůj účel pro mě splnilo. 5/10 ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Jak říká Jeoffrey. Obyčejné, relaxační, vše vyřeší s klidem a úsměvem. Bez žádných potíží. Hlavně se usmívat. Čím větší úsměv, tím víc Adidas. Ze začátku pohoda, od poloviny až do konce naprostý cringe. Rouma, jeho okolí, jeho step-rodiče, kamarádka, slizouni, všichni se pořád jen usmívají a Roumovi všechno vychází. Nenaleznete zde jedinou chvíli, kdy byste se o něco báli, kdy by byl někdo v nebezpečí. Vše je automaticky vyřešeno. Rouma se automaticky vše naučí. Všechno mu vychází. Na co si vzpomene, to se mu splní. Je to, jako kdyby si dal lektvar tekutého štěstí Felix Falicis z Harryho Pottera a každý den a proplouval životem s nejmenší možnou námahou. A to omzí. Boha jak to omrzí, kdy hlavního hrdinovy 100% všechno vždycky všude pokaždé nonstop pořád vychází... A nezapomeňme na ty úsměvy, kterých je naprostá záplava... Aggrrr... Dokoukal jsem, ale jen ztěží. Chytal jsem smějící se křeče ke konci, kdy Roumovi vše vycházelo a všichni se pořád a jen usmívali a obdivovali ho. O ničem jiném toto anime není. Rouma je dokonalý. Rouma je bůh. Dokonce i bohové ho mají rádi. Vše je super, smějme se... O ničem.. jiném.. to.. není.. Such Luck Rouma... 35 % ()

Reklama

DaweForeman 

všechny recenze uživatele

Dobrodružné fantasy isekai na pohodu. Od tohoto člověk nemůže očekávat mnoho. Jako obvykle je tu hlavní hrdina, který dokáže svými neskutečnými schopnostmi překvapit nejednoho obyvatele nového světa. Jeho oblibou se stalo krocení slizů, které pak využívá k různým neobvyklým činnostem (ne v tom ecchi slova smyslu). Obecně se příběh line spíše trochu ve vřelé vztahové rovině s menšími dávkami odlehčeného dobrodružství a inovativního využívání jednotlivin. Drama tu člověk nenajde, kdy se spíše jedná o relaxační požitek, u kterého člověk může vypnout. Po animační stránce to celkem ujde a po hudební stránce je to trošku lepší. ()

Reklama

Reklama