Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (145)

SNCIS 

všechny recenze uživatele

"Kdybych měl peníze, spoustu peněz, založím vlastí fotbalovou ligu, kde by hrály jenom ženský." - "Proč?" - "Byl bych tam jedinej chlap." Jean Kláda v boji proti padělatelům. Scénář je trochu zamotanější, ale není hloupý ani deb*lní. Přeci jenom autor scénáře má na svědomí filmy jako - Komando, Běžící muž či Smrtonosná past 1 a 2. Myslím si, že kdyby hrál hlavní roli někdo jiný, tak je to v červeném. Van Damme je jeden z mála herců, který se všude tváří stejně. Ve tváři má kamenný výraz a je naprosto bez emocí. Film zachraňuje: Čokoládová kráska Lela Rochon a vtipálek Rob Schneider. No a nejlepší akční sekvence jsou v závěru na lodi. "Žádný akční film není bez potu úplný." Na Van Damma jsem alergický, ale sem 2 hvězdy píchnu. - 40%. ()

Masinfira 

všechny recenze uživatele

S tímhle filmem jsem byl dost spokojenej. O dost lepší, než jsem čekal. Kdyby se nad dějem člověk během filmu trochu zamyslel, zjistí, že je to nesmysl. Děj má ovšem takový spád, že na zamýšlení nezbývá čas. Jasně, že se tomu filmu dá vytknout tuna blbostí, 4 proti 120ti je taky celkem drsný, ale mě se to líbilo a myslím, že jako občas vtipný slušný akční film je to fajn. ()

Reklama

Pecival 

všechny recenze uživatele

Debilně nastříhaná, klipovitá akce likviduje tento film. Tedy ne že by zbytek byl kdoví jaký zázrak, ale Van Damme tvoří s Schneiderem (který tu není tak nemožný jako obvykle) docela ok dvojici. Dál bych si rozhodně uměl představit více martial arts bitek, ne jenom samé přestřelky. Aspoň že na tu LeluRochon se hezky dívalo. ()

Marsik 

všechny recenze uživatele

PRIMA MAX HD - Jedna z těch slabších Van-Dammovek, díky které však mám již mnoho let v paměti boty Pumma :) Když někdo řekne Kontraband s JCVD, jako první mě napadnou právě Pummy. Jinak nový CZ dabing byl naprosto v pořádku, je fajn, že se Jirka Pomeje vrátil k této úloze. Co se filmu samotného týče, nabízí celkem slušné akce, avšak děj a humorná stránka procenta sráží. 60% ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Občasně slušně choreograficky zvládnuté bojové scény, kterých bohužel není moc, nemohou přebít celkovou nudu. R.Schneider je jako vždy trapák, na Van Dammeovi se už viditelně projevují léta, což je vidět i na častém používání dubléra a to i ve scénách nepříliš obtížných, které Jean Claude dříve zvládal sám. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (2)

  • V roli inspektora Hana se měl objevit Jet Li. Na poslední chvíli ale změnil rozhodnutí a dal přednost Smrtonosné zbraňi 4 (1998). (ČSFD)
  • V několika scénách na lodi, kdy se Marcus Ray (Jean-Claude Van Damme) klouže mezi kontejnery a také se na jeden se odrazem vymrští, lze zpozorovat pomocná lana, která jej tahají. (v.indruchova)

Reklama

Reklama