poster

Kontraband

 • Hong Kong

  Ying tou tong ji

 • Hong Kong

  KO lei ting yi ji

 • Hong Kong

  KO 雷霆一擊

 • Hong Kong

  迎頭痛擊

 • anglický

  Knock Off

 • Slovensko

  Kontraband

Akční / Thriller / Komedie

Hong Kong / USA / Aruba, 1998, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marsik
  ***

  PRIMA MAX HD - Jedna z těch slabších Van-Dammovek, díky které však mám již mnoho let v paměti boty Pumma :) Když někdo řekne Kontraband s JCVD, jako první mě napadnou právě Pummy. Jinak nový CZ dabing byl naprosto v pořádku, je fajn, že se Jirka Pomeje vrátil k této úloze. Co se filmu samotného týče, nabízí celkem slušné akce, avšak děj a humorná stránka procenta sráží. 60%(28.2.2016)

 • Xmilden
  ****

  Hark Tsui podruhé a světe div se, mnohem lépe než minule. Oddechová pohodička, skvělé akční momenty a kousky a nápaditější režie než minule dělají z této VanDammovky hodně vzácný kousek ve filmografii slovutného mistra. Vím přesně co mě na Double Teamu vadí nebo spíše kdo. Rodman! Tady jeho roli převzal Schneider a u něj je to vždy tak že v 9 rolích je hroznej a ta 1 se mu povede (spíše v ní nevadí). A zrovinka to padlo na Kontraband. Snímek šlape, béčkovost nevadí, ženy jsou krásné, akce povedená a nápaditá. No prostě do snímku jsem se malinko přiznám, že zamiloval. Přitom se mě častokrát dříve nelíbil a jediné co jej v mých očích zachraňovalo byl závod rikší. Hospodářský přínos snímku není moc třeba sáhodlouze rozebírat. Van Dammovi se nedařilo s Double Teamem a i Kontraband byl akční krach, který velel že nastává pomalu čas upíchnout se pro Video:( Na konci devadesátek už tyhle akční mlátičky zavíraly krám a kdo tohle včas pochopil mohl si pogratulovat. Pro rychlé nohy zde místo tak nějak nebylo. Van Damme se začal poohlížet někde jinde. Kontraband: 70%(8.11.2017)

 • cheyene
  ****

  Poměrně svižné tempo, chytlavé akce a přestřelky - zvlášť na samém závěru. Rob Schneider se zhostil velmi dobře své role ztřeštěného Van Dammova "parťáka". Typický Jean Claude na začátku, jak jede autem : ) Rozhodně jeden z nejlepších jeho filmů od roku 1990. Když jsem viděl poprvé tento snímek, tak mě zaujalo jeho zpracování - zcela se odpoutal od té šablony (byť vynikající) z 80. let. Najednou jsem sledoval něco úplně nového - "moderní akčňák" nebo snad "akčňák nové doby". Je to dáno tím strhujícím tempem (nebojím se tento termín použít, ale samozřejmě znám ještě více strhující), hudbou, prostředím, zápletkou a částečně komediálními scénami...(16.12.2006)

 • kinderman
  ****

  Tohle opravdu není film Van Damma. Ten se totiž svou koženou zpocenou tváří a neuvěřitelně toporným (ne)herectvím ze všech sil snaží diváka odradit. Naštěstí je to film Tsui Harka, vyznavače kinetické energie a pronikání kamery dovnitř předmětů, takže nejde o žádnou katastrofu, ale svižnou záležitost se spoustou výborných akčních sekvencí.(22.1.2007)

 • LION-MR.T
  *****

  Pamatuju si,že jako novinku jsem se na to furt musel koukat,dnes to na mě až tak moc nepůsobí,za to boje jsou skvělé,akce je tu dost,Hark si podle mě dal záležet a patří to u mě k Vandamovým lepším filmům. Oba se podle mě vytáhli a natočili skvělou akční šílenost v Hong Kongském stylu,zvláště,když na režisérské stoličce seděl sám Hark Tsui a hlavně mu nechybí slušná dávka humoru.(16.5.2006)

 • - V několika scénách na lodi, kdy se Marcus Ray (Jean-Claude Van Damme) klouže mezi kontejnery a také se na jeden se odrazem vymrští, lze zpozorovat pomocná lana, která jej tahají. (v.indruchova)

 • - V roli inspektora Hana se měl objevit Jet Li. Na poslední chvíli ale změnil rozhodnutí a dal přednost Smrtonosné zbraňi 4 (1998). (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace