Pomoc z pekla

(TV film)
  • USA The Surrogate (více)

Okouzlena životem holywoodské smetánky, souhlasí Olivie s nabídkou stát se náhradní matkou pro dítě Avy Von Richterové, filmové hvězdy. Až příliš pozdě Olivie zjistí, že ona i její dítě jsou v nebezpečí a že za pozlátkem se skrývají lži a zrada. (TV Prima)

MT_Y

Ono na jedno stranu to není tak drasticky jak to vypadá tedy alespoň dle obsahu k filmu. Vlastně největší problém je v tom že žena co si sehnala náhradní matku, je prostě trochu magor.... Film jde více ne rychle, takže i scény co jsou zbytečný je tam pomálu... Poměrně rychle je vlastně i konec filmu a na jednu stranu jo podívaná u které můžete žehlit, nebo vařit atd... Je to good, ale jinak je to takový nevím.... Já každopádně dávám 2 hvězdy 28% ()

imanicornyt

Na The Surrogate jsem narazila náhodou v televizi, když jsem ji po těch několika letech zapnula, a během první hodiny jsem nespočetněkrát detaily v dějové linii a hereckých výkonech škatulkovala označením "nízkorozpočtový film". Ve výsledku se ale jednalo spíš o zlozvyk, než o nechuť k danému kinematografickému počinu. On totiž opravdu není tak špatný. Když si odmyslím český dabing na nízké úrovni (což není příliš ojedinělé) a vědomí, že téma náhradního mateřství je můj osobní zájmový obor, jsem schopna objektivně přiznat, že mě vývoj děje nečekaně zaujal. Zpracování má sice ke světové úrovni daleko, ale námět je neokoukaný a snad i nový. Nakonec mě i mrzí, že se snímku nedostalo vyššího hodnocení. ()