Film mého dětství Jackie je tu naprosto bezkonkurenční. Předvádí naplno jak své komediální tak akční schopnosti a celé je to oblečené ve skvěle poutavém kabátku. možná namítnete že o něco podobného se pokusil JVCD v Double Impactu o rok dříve než to udělal Jackie, ale rozhodně je tohle o mnoho lepší látka. Doporučuji pro ty kterým něco Jackie říká nebo chtějí shlédnout oldschoolovou akční komedii východní produkce.(2.9.2010)

Dvojrole Jackieho Chana sice nepřinesla dvojnásobek akce, ale i tak vznikl jeden z nejpovedenějších komediálních akčních filmů, při kterém se zároveň bavíte a obdivujete úžasnou akci, kterou mohou udělat snad jen v Hong Kongu. Jackie vychovaný v Hong Kongu je pořádný rváč a jeho rotačky jsou úžasné. V takové formě jsem ho dlouho neviděl a byla to fantazie jej sledovat. Jackie vychovaný v New Yorku spíše nudí, jeho klavírní kompozice nejsou moc záživné. Když se však oba setkají a začnou mást všechny kolem sebe včetně sebe i svých milých, o zábavu je postaráno. Sečteno a podtrženo - k dokonalosti chybí jen kousíček, krásných 90 %.(16.9.2008)

• Ilhan

Možná jsem v poslední době až přehnaně kritický, ale vážně? Tolik dobrých hodnocení? A že tohle válcuje třeba Dvojitý zásah, tak to ani náhodou. Když jsem byl malý, tak se mi ten film líbil, teď jen kroutím hlavou, jakou blbost byl Jackie schopný vůbec natočit. Podobné, jako u Božské relikvie 2. Infantilní humor postavený na zcela ujetém, uječeném scénáři, jehož postavy se chovají jako idioti na entou. Hodně velká slabota.(27.3.2012)

J. Chan opět exceluje!!! Tentokráte ukázal i něco ze svého herecko-hudebního umění. Nezapomnělo se ovšem i na oblíbené bitky, kterých je dost a většina z nich je extrémě vtipných. A nejen ony, ale celý film je doslova prošpikován komickými situacemi. Dvojroli Jackie zahrál perfektně a i ostatní herci mu nic nekazili a tak tu máme možná nejlepší film o dvojčatech:-)....PS:Dvojčata si přičtou hvězdičku navíc:-)80%(17.6.2008)

Film, kvůli kterému jsem si zapamatoval jméno toho srandovního Číňana a kvůli kterému jsem si začal půjčovat i všechny jeho ostatní filmy. Další ztřeštěná komedie se skvělým hereckým obsazením a spoustou hongkongských hvězd, nejen hereckých (Tsui Hark a Ringo Lam nejen režírují, ale i hrají, stejně jako John Woo). Typický Jackieho humor, tentokrát vyplívající hlavně ze stejného vzhledu dvojčat a jejich vzájemné propojenosti v některých situacích (psychické, někdy i fyzické) a skvělé akční scény ( hlavně závěrečný souboj v továrně) se střídají v rychlém tempu, takže klidného místa se ve filmu nedočkáte.(24.8.2003)

• - Zisky z filmu měly být použity na výstavbu budovy Hong Kong Directors' Guild, k výstavbě však nikdy nedošlo. (Rominator)

• - V malé roli ženy na hřbitově se ve filmu objevila také režisérka Clara Law. (Vavča)

• - Cameo - John Woo - kněz na svatbě.
    Cameo - Ringo Lam - automechanik.
    Cameo - Tsui Hark - karetní hráč. (duklak2)