Tatra kolem světa 2 - Série 1 (2020) (série)

Epizoda 2 (S01E02)

(epizoda)
Česko, 2020, 49 min

tkey

Největší česká expedice, zde to teprve začíná. Žádné nafilmované a umělé záběry. Cestování za doby korony, kde 99% "cestovatelů" zůstalo na své sedince. Tihle to nevzdali a pokračovali. Zlý jazykové budou pouštět ho*nomety na plné otáčky, neboť je těžké koukat na důkaz vlastní zbabělosti. Ale věřte si čemu chcete. Nebo víte co? Přidejte se a zjistěte kde je pravda sami. Tady tu možnost máte, tato expedice je otevřena všem, není jen pro kamarádíčky velkého vůdce jako to bývá jinde 🙂 ()

Marze

Byl jsem v Turecku týden v březnu v dvoumilionové turecké Adaně, když vypukla pandemie koronaviru, tedy ve stejné době jako byl točen tento díl. Pobyt jsem si nezkrátil a vrátil se zpět posledním letadlem. Kamarádky z Gruzie museli letět domu přes Petrohrad. Oceňuji statečnost těch členů výpravy, kteří zůstali a zároveň chápu ty, kteří odjeli, protože pak už do Česka nelítala měsíce žádná letadla. Panika Turků je v díle pěkně popsána. V zemi byly první případy a cizinci byli ti, kterých se místní báli. Mě třeba vůbec nepustili do klubu na koncert. Ale za vytrvalosti zbylí členové pořídili velmi pěkné záběry hor. ()

zdeny99

Zatímco v prvním díle projela Tatra polovinu Evropy, tak tady se zasekla v jednom státu, a to Turecku. Důvod je prostý, a to koronavirus, který se v březnu 2020 dostal do Evropy, a tak Tatra nemohla přejet turecko-gruzínské hranice. Díky tomu jsme mohli sledovat úchvatné záběry tohoto hornatého státu a vidět i něco jiného než jen Istanbul s Hagii Sofií. Za mě moc pěkný díl. [25. hodnocení, 3. komentář, 53%] ()

yarda1 odpad!

Zatím asi nejotravnější dokument o "cestování". Tyhle lidi bych cestovateli fakt nenazval a mediální vystupování některých organizátorů je hodně ubohé. Naklikávání "odpadu!" konkurenčním cestovatelským dokumentům je tak dětinské a hloupé. ()