Tatra kolem světa 2 - Série 1 (2020) (série)

Epizoda 5 (S01E05)

(epizoda)
Česko, 2020, 48 min

Marze

Nejsem příznivec obrážení a focení se na hlavních turistických atrakcích. Když jsem byl třeba pět dní v Paříži, vůbec jsem neviděl Eifelovou věž. Protože tento díl o tureckých celkem pěkných zapadákovech oceňuji. ()

kenkaku odpad!

Odpad jízda Tureckem pokračuje. Tady nějaký domeček... tady místní zemědělec... tady místní chovatel... to proložené čím dál víc paterickým kometářem a bonus-moudry členů výpravy. Už to nedávám. ()

zdeny99

Tak už tu máme čtvrtý díl z Turecka a zatímco první dva byly úchvatné, tak teď musím říct, že tentokrát už není z čeho brát. Už je to jen o tom, že natočí krátkou stopáž s místním řezníkem, zemědělcem či vesnickým bubeník. Ukáží, v jaké bídě tam lidé žijí na venkově, jak zapadli v písku a jak se holí pomocí tabletu. A dokonce nám představí, že v Turecku si můžeme koupit stejnou zeleninu jako u nás. Absolutně zbytečný díl. [3. hodnocení, 2. komentář, -%] ()

DrifterSoul

Dost rozpaky. Plusy: zajímavé, krásné záběry (zatím stále) Turecka, zejména jeho málo civilizovaných oblastí. Pouze proto na to koukám. Mínusy (srážející celý seriál): dlouhé sekvence planého a rozvláčného filosofování "účastníků zájezdu"; pokud by byly vynechány, dostalo by to švih a ušetřilo čas. ()