Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (13)

Paldiny 

všechny recenze uživatele

Tejto sérii sa čoraz viac hodí prívlastok Fifty Shades for Kids, v pikantných scénach totiž zostáva najhorúcejším momentom odbalenie kondómu zubami. Aj by som ďalej varoval pred spoilermi, ale dej tu nie je žiaden, skôr iba situácie. Mladý Hardin sa zlostí na otca Tess, v reštaurácii žiarli na čašníka, lebo s ňou flirtuje o cestovinách, ako umrčaný fagan sa urazí aj na samotnú Tess, sto rokov pred ich vzťahom ľúbila iného a nech toho nie je málo vybuchne aj na mamku, večer pred jej svadbou ju na kuchynskej linke obrába niekto iný ako ženích. A mamka s nohavičkami na kolenách? Vraj to nie je tak ako to vyzerá  :) Táto reakcia ma pridusila viac než kvitnúca palina za sparného leta, no to som ešte netušil, že si len scenárista pripravuje pôdu pre svoj veľký zvrat. A ten vysvetlí tak, že ho nevysvetlí, lebo film končí. A keďže som celý čas omylom za Hardinovho otca pokladal niekoho, kto ním skutočne aj bol, tak si kladiem inú otázku, koľko sakra tých kníh ešte zostáva? ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Já vím, že bych na to neměl čumět, ale nemůžu si prostě pomoct. Jsem totálně ujetý na bizáry a včera jsem se rozhodl, že si sbírku „dokonalých filmových zážitků" rozšířím i o After. Jednička, kterou jsem si dal cvičně ráno, plní přesně to, co by od ní člověk čekal. Je to sice teen romance s hloupoučkým dějem, ale hlavní dvojka je fajn, chemie tam nějaká je a přitom to není tak tupé, jak by člověk od fanfikce z Wattpadu čekal (vyškrábe se i na 3 hvězdičky). Ale tohle bylo jako co? Přehlídka dramat, jejichž děj by se vlezl do 20 minut. Kupříkladu Hardin s Tess se úspěšně pohádají a usmíří s vidinou něžných doteků a zaslouženého sexu rovnou 3x. Zcela rozumím tomu, co se cílovce líbilo na jedničce, ale tohle jde totálně mimo všechny hranice dobrého vkusu. Vzhledem k ratingu jsou i sexuální scény řádně vykastrované (aby na to mohly i desetileté holky), a nebýt závěrečného plot-twistu, byl by ten film obsahově úplně o ničem. Ředíme, ředíme, a takhle to dopadá. Díky bohu, že jsem to aspoň neviděl v dabingu. Ten už bych nerozdýchal ani náhodou. Slyšel jsem ukázku a stačilo... ()

Reklama

Marcos22 

všechny recenze uživatele

První díl série After mě přímo nadchl a považuji jej za jeden z historicky nejlepších moderních -náctiletých filmů, zabývajících se problematikou prvního polibku. Byl plný inteligentních dialogů, plný napětí, plný vzrušujících romantických momentů, ze kterých byla cítit ta správná chemie mezi ústřední dvojicí. A to vše doplněno perfektním soundtrackem s nezapomenutelným úprkem z knihovny za zvuku Somebody To You od Banners. To vše je nicméně historie, zásluha režisérky Jenny Gage a nic takového od Tajemství nečekejte. Třetí díl série je nudnou nepovedenou vykrádačkou Padesáti odstínů šedi, kterou mám mimo jiné moc rád, ale neustálé explicitní erotické scény s otřesnými dialogy postav zde film naprosto degradují.  Kdybych měl charakterizovat After: Tajemství třemi slovy, byly by to obsese, žárlivost a Kámasútra. Hardina se nezkušené režisérce Castille Landon podařilo vykreslit jako největšího pí*use, o kterého by si žádná slečna neopřela ani kolo, čímž Tessu odsoudila do pozice neschopné a sebe si nevážící husy. Z naprosto nudného scénáře vyčnívá závěrečná čtvrthodina, která má tempo, lépe řečeno něco se tam děje. A kdyby se něco dělo i ve zbývajících minutách, tak bych v konečném zúčtování neváhal mezi odpadem a jednou hvězdou. Právě tu jednu hvězdu dávám alespoň za konec, nicméně pro zachování si hezkých vzpomínek z prvního dílu budu raději dělat, že třetí díl nikdy nevznikl. Zklamání roku. 👎 (05.09.2021) ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Když si pročítám mé komentáře na předešlé díly, tak musím podotknout, že se vůbec nepoučili. Asi to ani nemají zapotřebí, ty ztřeštěné holky na to stejně půjdou, teď nic podobného v kině neběží. Jen mi fakt přijde škoda, že se celý film nic neděje a pak v to v závěru vyrazí dech. Je to takhle divně i napsané? Dost často mi přijde, že jsou tam některé scény úplně zbytečné a že kolem toho mála důležitého je spousta omáčky, kterou nikdo neumí vytvarovat. Škoda, postavy jsou hezké, ale mimo hlavní dvojici mezi sebou nemají chemii.. ... GA Cinema Girls Night ()

CinemaRanger odpad!

všechny recenze uživatele

Odpady moc často nedávám, ani to nedělám rád, ale tohle si to bohužel zaslouží. Předešlé díly jsou pro mne osobní guilty pleasure a na trojku jsem se i trošičku těšil. Zklamání, režisérka tentokrát nezvládá vůbec nic. Chemie nulová, sexuální scény bez nápadu a vzrušení. Celý film se motáme v kruhu. Hádka -> sex, hádka -> sex, a tak pořád dokola a je to dost nuda. Nakonec přijde vyvrcholení, které tentokrát nefunguje a tadá, film je konečně u konce! Vzhledem k tomu, že čtyřku režíruje stejná režisérka, tak ani nedoufám, že se ještě dočkám další guilty pleasure záležitosti. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama