Reklama

Reklama

After: Tajemství

  • USA After We Fell (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (43)

Nevka 

všechny recenze uživatele

Já vím, že bych na to neměl čumět, ale nemůžu si prostě pomoct. Jsem totálně ujetý na bizáry a včera jsem se rozhodl, že si sbírku „dokonalých filmových zážitků" rozšířím i o After. Jednička, kterou jsem si dal cvičně ráno, plní přesně to, co by od ní člověk čekal. Je to sice teen romance s hloupoučkým dějem, ale hlavní dvojka je fajn, chemie tam nějaká je a přitom to není tak tupé, jak by člověk od fanfikce z Wattpadu čekal (vyškrábe se i na 3 hvězdičky). Ale tohle bylo jako co? Přehlídka dramat, jejichž děj by se vlezl do 20 minut. Kupříkladu Hardin s Tess se úspěšně pohádají a usmíří s vidinou něžných doteků a zaslouženého sexu rovnou 3x. Zcela rozumím tomu, co se cílovce líbilo na jedničce, ale tohle jde totálně mimo všechny hranice dobrého vkusu. Vzhledem k ratingu jsou i sexuální scény řádně vykastrované (aby na to mohly i desetileté holky), a nebýt závěrečného plot-twistu, byl by ten film obsahově úplně o ničem. Ředíme, ředíme, a takhle to dopadá. Díky bohu, že jsem to aspoň neviděl v dabingu. Ten už bych nerozdýchal ani náhodou. Slyšel jsem ukázku a stačilo... ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Tato seria smeruje do poriadnych sra*iek,jednotka bola vyborna,dvojka uz priemerna,trojka je len kusok od odpadu,cely film je stale to iste dookola a to hadka,zmierenie,sex...hadka, zmierenie,sex...hadka,zmierenie,sex,nic noveho,nuda neskutocna,ten ko*otko sa bud bije,lutuje alebo place,ona mu vzdy odpusta,no a na konci sa konecne nieco zomelie,aby bolo dalsie pokracovanie,akoze reziser by sa mal nad sebou fakt zamysliet,som velmi zvedavy,ci stvorka skonci ako ho*no v odpade alebo sa konecne tvorcovia spamataju...:-) ()

Reklama

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Okey... už dlho som nedal žiadnemu filmu palec dole, takže asi bol čas to konečne napraviť. Musím uznať, že "After We Fell" bol tak blízko k tomu, aby to s odretými ušami nejako ustál a poslal by som ho domov s pekným "D-", no to čo film na svojom konci vytiahol ma skutočne zaklincovalo, kde som zhodnotil... fajn... okey... sám si to chcel... máš to mať... na konci komentáru to napíšem oficiálne. Teraz len vysvetlím svoje dôvody. V prvom rade tento film polovicu času zabije neskutočne otravnými scénkami, ktoré budú dokola o tom istom a nedozvieme sa z nich absolútne nič. Hardin je stále žiarlivý, stále sa hádajú, Tessa stále hovorí, aby jej veril, on má pocit, že niečo nevyjde, je tu veľká kopa sexu obohatená o muziku, ktorá to má asi urobiť viac sexy (Popravde, z týchto filmov by sa dal urobiť asi aj jeden veľký sex soundtrack. Normálne to dajte dokopy a keď budete chcieť ísť s priateľkou do postele a mať sex, pustite si to k tomu. Toto je prote hudba, ktorá má hrať, keď máte sex.), a rovnako sú tu aj scénky, kde stále musíme hovoriť o tom byť otvorení, nemať tajomstvá... proste donekonečna chodíme okolo horúcej kaše s účelovo napísanými dialógmi, ktoré majú posúvať príbeh a dej. A znejú (ako vždy) hrozne. No občas ma to aspoň vedelo celkom úprimne pobaviť. Tento film vie byť často veľmi komicky zlý. Všetky sex scénky sú podľa mňa urobené na komicky zlý spôsob. No potom je tu záverečný moment, ktorý absolútne vybuchne a akurát ma nasral. Neviem ani čo mám povedať... proste... gýč a len posledný klinec do rakvy, ktorý tento film pochová. Keď už som myslel, že film vytiahol všetky zlé karty, tak toto vytiahol ako najväčší tromf, ktorým čakal výhru celého banku a miesto toho prišiel o všetko. A hoci viem, že film bude mať ešte jednu časť, tak dočkať sa zakončenia v štýle: "To be continued..." ako keby sme mali v telke o týždeň pokračovanie... nemám čo dodať... proste ani s tými odretými ušami. Dovi-dopo... až do štvrtého filmu. Hodnotenie: F ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Není to tak zlé, pokud to vnímáme jako slice of life - páry podobné problémy běžně mávají. Chemie hlavní dvojice je stále uvěřitelná. ■ P.S. Když se na to člověk dívá podruhé a s vědomím informace, kterou dostane na konci filmu, vnímá mnohé reakce určitých postav jinak. Proto prohlašuji, že toto vůbec není zlý film. Jen se tvůrcům podařilo ztvárnit něco, co divák na první pohled neocení. ()

Marcos22 

všechny recenze uživatele

První díl série After mě přímo nadchl a považuji jej za jeden z historicky nejlepších moderních -náctiletých filmů, zabývajících se problematikou prvního polibku. Byl plný inteligentních dialogů, plný napětí, plný vzrušujících romantických momentů, ze kterých byla cítit ta správná chemie mezi ústřední dvojicí. A to vše doplněno perfektním soundtrackem s nezapomenutelným úprkem z knihovny za zvuku Somebody To You od Banners. To vše je nicméně historie, zásluha režisérky Jenny Gage a nic takového od Tajemství nečekejte. Třetí díl série je nudnou nepovedenou vykrádačkou Padesáti odstínů šedi, kterou mám mimo jiné moc rád, ale neustálé explicitní erotické scény s otřesnými dialogy postav zde film naprosto degradují.  Kdybych měl charakterizovat After: Tajemství třemi slovy, byly by to obsese, žárlivost a Kámasútra. Hardina se nezkušené režisérce Castille Landon podařilo vykreslit jako největšího pí*use, o kterého by si žádná slečna neopřela ani kolo, čímž Tessu odsoudila do pozice neschopné a sebe si nevážící husy. Z naprosto nudného scénáře vyčnívá závěrečná čtvrthodina, která má tempo, lépe řečeno něco se tam děje. A kdyby se něco dělo i ve zbývajících minutách, tak bych v konečném zúčtování neváhal mezi odpadem a jednou hvězdou. Právě tu jednu hvězdu dávám alespoň za konec, nicméně pro zachování si hezkých vzpomínek z prvního dílu budu raději dělat, že třetí díl nikdy nevznikl. Zklamání roku. 👎 (05.09.2021) ()

Galerie (24)

Zajímavosti (2)

  • Film je natočený podle stejnojmenné knihy od Anny Todd. (ČSFD)
  • Predovšetkým kvôli pandémii Covid-19 sa nenatáčalo v USA, ale v bulharskej metropole Sofia. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama