After: Tajemství

• USA After We Fell (více)

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou. (Bontonfilm)

silentname odpad!

Okey... už dlho som nedal žiadnemu filmu palec dole, takže asi bol čas to konečne napraviť. Musím uznať, že "After We Fell" bol tak blízko k tomu, aby to s odretými ušami nejako ustál a poslal by som ho domov s pekným "D-", no to čo film na svojom konci vytiahol ma skutočne zaklincovalo, kde som zhodnotil... fajn... okey... sám si to chcel... máš to mať... na konci komentáru to napíšem oficiálne. Teraz len vysvetlím svoje dôvody. V prvom rade tento film polovicu času zabije neskutočne otravnými scénkami, ktoré budú dokola o tom istom a nedozvieme sa z nich absolútne nič. Hardin je stále žiarlivý, stále sa hádajú, Tessa stále hovorí, aby jej veril, on má pocit, že niečo nevyjde, je tu veľká kopa sexu obohatená o muziku, ktorá to má asi urobiť viac sexy (Popravde, z týchto filmov by sa dal urobiť asi aj jeden veľký sex soundtrack. Normálne to dajte dokopy a keď budete chcieť ísť s priateľkou do postele a mať sex, pustite si to k tomu. Toto je prote hudba, ktorá má hrať, keď máte sex.), a rovnako sú tu aj scénky, kde stále musíme hovoriť o tom byť otvorení, nemať tajomstvá... proste donekonečna chodíme okolo horúcej kaše s účelovo napísanými dialógmi, ktoré majú posúvať príbeh a dej. A znejú (ako vždy) hrozne. No občas ma to aspoň vedelo celkom úprimne pobaviť. Tento film vie byť často veľmi komicky zlý. Všetky sex scénky sú podľa mňa urobené na komicky zlý spôsob. No potom je tu záverečný moment, ktorý absolútne vybuchne a akurát ma nasral. Neviem ani čo mám povedať... proste... gýč a len posledný klinec do rakvy, ktorý tento film pochová. Keď už som myslel, že film vytiahol všetky zlé karty, tak toto vytiahol ako najväčší tromf, ktorým čakal výhru celého banku a miesto toho prišiel o všetko. A hoci viem, že film bude mať ešte jednu časť, tak dočkať sa zakončenia v štýle: "To be continued..." ako keby sme mali v telke o týždeň pokračovanie... nemám čo dodať... proste ani s tými odretými ušami. Dovi-dopo... až do štvrtého filmu. Hodnotenie: F ()

Nevka

Já vím, že bych na to neměl čumět, ale nemůžu si prostě pomoct. Jsem totálně ujetý na bizáry a včera jsem se rozhodl, že si sbírku „dokonalých filmových zážitků" rozšířím i o After. Jednička, kterou jsem si dal cvičně ráno, plní přesně to, co by od ní člověk čekal. Je to sice teen romance s hloupoučkým dějem, ale hlavní dvojka je fajn, chemie tam nějaká je a přitom to není tak tupé, jak by člověk od fanfikce z Wattpadu čekal (vyškrábe se i na 3 hvězdičky). Ale tohle bylo jako co? Přehlídka dramat, jejichž děj by se vlezl do 20 minut. Kupříkladu Hardin s Tess se úspěšně pohádají a usmíří s vidinou něžných doteků a zaslouženého sexu rovnou 3x. Zcela rozumím tomu, co se cílovce líbilo na jedničce, ale tohle jde totálně mimo všechny hranice dobrého vkusu. Vzhledem k ratingu jsou i sexuální scény řádně vykastrované (aby na to mohly i desetileté holky), a nebýt závěrečného plot-twistu, byl by ten film obsahově úplně o ničem. Ředíme, ředíme, a takhle to dopadá. Díky bohu, že jsem to aspoň neviděl v dabingu. Ten už bych nerozdýchal ani náhodou. Slyšel jsem ukázku a stačilo... ()

Vančura

No asi takhle, chtěl jsem to vidět, protože jednička se mi před 2 lety z jistých nepochopitelných důvodů  (jejichž společný základ nese jméno Josephine Langford) až nekriticky líbila, a když jsem ze setrvačnosti zhlédl i dvojku (která mi už přišla zcela hrozná), musel jsem samozřejmě vidět i letošní pokračování, abych měl od toho konečně pokoj (to jsem se ale přepočítal, protože když na konci naběhne To be continued..., tak jsem jen nevěřícně zalapal po dechu, že té zhovadilosti stále není konec). Nasralo mě to ale už hned na začátku, protože to rovnou skočí do děje tam, kde skončila dvojka - jejíž děj jsem samozřejmě po tom roce kompletně zapomněl - aniž by se trojka jakkoli obtěžovala rekapitulovat předchozí události pro lidi jako jsem já, pokud vůbec někdo takový existuje - tvůrci podle všeho kalkulovali s tím, že na to budou chodit jen čtenářky předlohy, případně že si před zhlédnutím trojky pustí znovu jedničku s dvojkou - taková představa mě ovšem irituje a nechápu, proč bych to měl dělat. Jinak pokud jde o ten děj, dal by se zhruba v kostce vystihnout jako časový výjev (o délce zhruba několika měsíců) ze života několika privilegovaných, převážně bílých heterosexuálních Američanů, kteří se různě přemísťují z jednoho luxusního místa na jiné, a na pozadí toho se nějak vyvíjí vztah Tessy a Hardina, který se zde chová jako nepochopitelný žárlivý idiot, jemuž by se každá rozumná dívka měla vyhnout, ale Tessa si to přesto celý film nechá líbit a v závěru samozřejmě oba spočinou v náručí, poté co se provalila jistá "šokující" informace, u které jsem vůbec nepochopil, v čem by její šokujícnost měla spočívat (ale to asi souvisí s tím, že jsem už zapomněl dvojku i jedničku). Jinak pokud mi byl Hero Fiennes Tiffin už ve dvojce herecky krajně nesympatický, tak zde už byl zcela nesnesitelný - koukat na ten jeho frackovitý ksicht se rovalo čistému utrpení - to individuum absolutně neumí hrát, kde ho proboha vyhrabali?! Navíc to má soundtrack, který je zcela k zblití, všechny milostné scény jsou pozoruhodně sterilní, podbarvené hlasitým hudebním doprovodem (aby nebylo slyšet žádné sténání), Tessa s Hardinem v nich v podstatě z minuty na minutu začnou hned souložit (poté, co si Hardin předtím vždy nasadí kondom - tvůrci zřejmě chtěli, aby film měl výchovný efekt) a během další minuty oba bezproblémově dosáhnou orgasmu, aniž by z jejich těl bylo cokoli vidět (mám podezření, že Josephine Langford tu roli přijala jen díky tomu, že tam nemusí nic ukázat). S tím, že Tessa posléze dospěje k rozhodnutí, že nastal čas začít brát hormonální antikoncepci (poté, co spolu měli nechráněný sex), což pochopitelně Hardin kvituje s povděkem (doslova řekne: "Jo, šukat s tebou pravidelně bez kondomu, to mi bude vyhovovat."). Ostatně to, že Hardin v každé druhé replice řekne fuck nebo fucking, je zřejmě důvodem, proč to dostalo R rating, protože kvůli sexuálním scénám, kde není nic vidět, to být fakt nemohlo. A když si vezmu, že to celé má jen hodinu čtyřicet, ale táhlo se mi to, jak kdyby to byly hodiny tři, tak jsem akorát na sebe nasraný, že jsem se k tomu zase dal strhnout, a podruhé už tu chybu neudělám a žádné další pokračování vidět nechci, celá ta série je ubohá kýčovitá slátanina pro puberťačky, která je totálně odtržená od reality, a hluboce jí opovrhuji kvůli tomu, co vlastně podprahově svému ženskému publiku sděluje. () (méně) (více)

Jirka_Šč

Není to tak zlé, pokud to vnímáme jako slice of life - páry podobné problémy běžně mávají. Chemie hlavní dvojice je stále uvěřitelná. ■ P.S. Když se na to člověk dívá podruhé a s vědomím informace, kterou dostane na konci filmu, vnímá mnohé reakce určitých postav jinak. Proto prohlašuji, že toto vůbec není zlý film. Jen se tvůrcům podařilo ztvárnit něco, co divák na první pohled neocení. ()

Marze

Postavy se zdaji byt chycene v nekoncici smycce erotickeho napeti. Varovani pro divaky: Obsahuje extremne nudny sex. A hodne klise a stereotypu. Jedine zajimave tema je ze se mladi dospeli nemohou spolehnout na sve stare rodice, ale to je malo. ()

Arsenal83 odpad!

Toto je romantika na nový spôsob? Pohádajú sa a šukajú. Zas sa pohádajú a zas šukajú a takto dokola. A v jeho predstavách ešte ona šuká aj s iným. Nepozerateľný sajrajt. ()

ARI50

Celkem slabé o proti dvojce která to pořádně nakopla. Záběry na kondom trapné, sex bohužel slabý. Příběh zajímavý ale slabý, uvidíme co nám donese další díl, věřím že jde mnohem víc z toho dostat. Herci jsou skvělý ale tady se to moc nepovedlo, hudba se povedla hodně, uvidíme. ()

Marcos22

První díl série After mě přímo nadchl a považuji jej za jeden z historicky nejlepších moderních -náctiletých filmů, zabývajících se problematikou prvního polibku. Byl plný inteligentních dialogů, plný napětí, plný vzrušujících romantických momentů, ze kterých byla cítit ta správná chemie mezi ústřední dvojicí. A to vše doplněno perfektním soundtrackem s nezapomenutelným úprkem z knihovny za zvuku Somebody To You od Banners. To vše je nicméně historie, zásluha režisérky Jenny Gage a nic takového od Tajemství nečekejte. Třetí díl série je nudnou nepovedenou vykrádačkou Padesáti odstínů šedi, kterou mám mimo jiné moc rád, ale neustálé explicitní erotické scény s otřesnými dialogy postav zde film naprosto degradují.  Kdybych měl charakterizovat After: Tajemství třemi slovy, byly by to obsese, žárlivost a Kámasútra. Hardina se nezkušené režisérce Castille Landon podařilo vykreslit jako největšího pí*use, o kterého by si žádná slečna neopřela ani kolo, čímž Tessu odsoudila do pozice neschopné a sebe si nevážící husy. Z naprosto nudného scénáře vyčnívá závěrečná čtvrthodina, která má tempo, lépe řečeno něco se tam děje. A kdyby se něco dělo i ve zbývajících minutách, tak bych v konečném zúčtování neváhal mezi odpadem a jednou hvězdou. Právě tu jednu hvězdu dávám alespoň za konec, nicméně pro zachování si hezkých vzpomínek z prvního dílu budu raději dělat, že třetí díl nikdy nevznikl. Zklamání roku. 👎 (05.09.2021) ()

Tereza_T

Když já si nemůžu pomoct a vždycky vlezu na film, o kterém už předem téměř s jistotou vím, že bude stát za starou bačkoru. Nějakým zvláštním zvráceným způsobem se v takových bizarních filmech vyžívám a vlastně se u toho nesmírně bavím, i když cestou, kterou tvůrci filmu rozhodně nezamýšleli. Tenhle díl After série je rozhodně nejdebilnější ze všech tří, scény nedávají absolutně žádný smysl, postavy se chovají nelogicky a celému tomu vévodí stupidní dialogy. V životě jsem na plátně neviděla zachycení víc toxic vztahu než mají dvě hlavní postavy, více méně spolu neprožívají vůbec nic hezkého a každou hádku vyřeší zřejmě neuvěřitelným sexem, který zalepí celý jejich nefungující vztah. Ve filmu se nádherně objevuje product placement největšího výrobce kondomů a to dokonce i ve scéně s vířivkou... pod vodou. Kéž by to byl aspoň fajn film pro dvanáctileté, to bych dokázala ocenit poněvadž jsem na teen filmech vyrostla, ale tohle s tím nemá bohužel nic společného. Celkově je to fakt bída a jestli nejste ujetí na bizár jako já, tak se na to nedívejte. Já jsem si stoprocentně jistá, že půjdu i na ten další díl. ()

Havaj8

Ta Josephine je prostě díl od dílu hezčí a hezčí. Ona je nejspíš jedinej důvod, proč se na to koukat. Naopak hardin je neskutečnej kokot, to jak zbytečně dává důvody k hádce, jak nekomunikuje, usmíření a zase znova. Úplně mě ta jejich blbost vytáčí. A ta jeho matka na konci to je prostě vrchol všeho. ()

necisty

Když si pročítám mé komentáře na předešlé díly, tak musím podotknout, že se vůbec nepoučili. Asi to ani nemají zapotřebí, ty ztřeštěné holky na to stejně půjdou, teď nic podobného v kině neběží. Jen mi fakt přijde škoda, že se celý film nic neděje a pak v to v závěru vyrazí dech. Je to takhle divně i napsané? Dost často mi přijde, že jsou tam některé scény úplně zbytečné a že kolem toho mála důležitého je spousta omáčky, kterou nikdo neumí vytvarovat. Škoda, postavy jsou hezké, ale mimo hlavní dvojici mezi sebou nemají chemii.. ... GA Cinema Girls Night ()

CinemaRanger odpad!

Odpady moc často nedávám, ani to nedělám rád, ale tohle si to bohužel zaslouží. Předešlé díly jsou pro mne osobní guilty pleasure a na trojku jsem se i trošičku těšil. Zklamání, režisérka tentokrát nezvládá vůbec nic. Chemie nulová, sexuální scény bez nápadu a vzrušení. Celý film se motáme v kruhu. Hádka -> sex, hádka -> sex, a tak pořád dokola a je to dost nuda. Nakonec přijde vyvrcholení, které tentokrát nefunguje a tadá, film je konečně u konce! Vzhledem k tomu, že čtyřku režíruje stejná režisérka, tak ani nedoufám, že se ještě dočkám další guilty pleasure záležitosti. ()

Johnny.ARN odpad!

Tento film nedáva zmysel. Preobsadenosť hercov je ten najlepší dôkaz. A ludra čo to napísala, musela fúkať inú ligu. ODPAD! ()

Paldiny

Tejto sérii sa čoraz viac hodí prívlastok Fifty Shades for Kids, v pikantných scénach totiž zostáva najhorúcejším momentom odbalenie kondómu zubami. Aj by som ďalej varoval pred spoilermi, ale dej tu nie je žiaden, skôr iba situácie. Mladý Hardin sa zlostí na otca Tess, v reštaurácii žiarli na čašníka, lebo s ňou flirtuje o cestovinách, ako umrčaný fagan sa urazí aj na samotnú Tess, sto rokov pred ich vzťahom ľúbila iného a nech toho nie je málo vybuchne aj na mamku, večer pred jej svadbou ju na kuchynskej linke obrába niekto iný ako ženích. A mamka s nohavičkami na kolenách? Vraj to nie je tak ako to vyzerá  :) Táto reakcia ma pridusila viac než kvitnúca palina za sparného leta, no to som ešte netušil, že si len scenárista pripravuje pôdu pre svoj veľký zvrat. A ten vysvetlí tak, že ho nevysvetlí, lebo film končí. A keďže som celý čas omylom za Hardinovho otca pokladal niekoho, kto ním skutočne aj bol, tak si kladiem inú otázku, koľko sakra tých kníh ešte zostáva? ()

Kacitr

Proč na to dobrovolně koukám? Sama nevím. Tahle šílenost má v sobě něco návykového. Příběh je to stále dokola jdoucí. Nesmyslné hádky > Usmíření > nesmyslné hádky > usmíření. Hlavní dvojice je sympatická, ale toť asi vše. K tomu se měnilo obsazenstvo z předchozího dílu a tak jsem se ztrácela. Nebylo to tak prázdné jako AFTER WE COLLIDED, ale děj to taky (závratně) nikam neposouvá. Hardin je stále rozmazlený frajírek. Trochu se snaží na sobě pracovat...jenže to by chtělo léta terapie. Nakonec vždy převezme otěže "jeho staré já".Tessa? Ta je taky mimo. Ani jeden si neuvědomuje fakt, jakou hrozbou si jsou navzájem. Jejich komunikace je na bodu mrazu. Řvou po sobě aniž by se prvně zeptali o co vlastně jde, nakonec skončí v posteli a tak dále. Film se to snaží prezentovat jako něco úchvatného - a jelikož jsou cílovou skupinou hlavně náctileté holky - tak se to bude i dařit. Ale tohle je nutné brát pouze jako názornou ukázku toho, co fakt ne. Opravdu není ničí povinnost dávat dohromady člověka, který potřebuje odbornou pomoc. Abych jen nekritizovala, Josephine a Hero mají mezi sebou parádní chemii. Taky se klade důraz na ochranu během sexu, což je taky fajn. A skladba těsně před závěrečnými titulkami potěšila. ()

filipvrbik

Má to sestupnou tendenci, to jo... Ale i tak je to celkem koukatelné a takové hezky naivní - i když už jsou Tessa a Hardin dospělí, možná proto mi byl tento díl bližší, i když lehce nudil a něco zajímavého se odehrá až na závěr...50% ()

Rathalos

Tato seria smeruje do poriadnych sra*iek,jednotka bola vyborna,dvojka uz priemerna,trojka je len kusok od odpadu,cely film je stale to iste dookola a to hadka,zmierenie,sex...hadka, zmierenie,sex...hadka,zmierenie,sex,nic noveho,nuda neskutocna,ten ko*otko sa bud bije,lutuje alebo place,ona mu vzdy odpusta,no a na konci sa konecne nieco zomelie,aby bolo dalsie pokracovanie,akoze reziser by sa mal nad sebou fakt zamysliet,som velmi zvedavy,ci stvorka skonci ako ho*no v odpade alebo sa konecne tvorcovia spamataju...:-) ()

BOURQUE

Vypadá to tak, že zmena režiséra po predchádzajúcom diele nepomohla. Bohužiaľ, situácia sa zhoršila. After we Fell pokračuje na tej zlej ceste ako After we Collide. Hardin sa ešte stále nevie dostatočne ovládať sa. Nechýba zopár soft erotických scén, čo už je tu základom („pre riešenie sporov“). Aspoň teraz dali väčší dôraz na propagáciu bezpečného sexu (za to malá červená bodka). Fakt sa nedalo spraviť aspoň nejaký kvalitnejší posun dopredu? Chémia medzi hlavnou dvojicou stále je, avšak teraz po prvý krát cítiť aj určité menšie zaváhanie. Film skončí v momente, kde by to začalo byť trochu napínavejším. Rozumiem tomu, že to rozložili na dve časti, ale dalo by sa to spraviť aj trochu inak. After we Fell je zatiaľ najslabším momentom „ságy“. Ale je tu ešte priestor aspoň trochu napraviť „reputáciu“. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()