Zábavný športový kvíz s hviezdnymi športovcami nielen pre športovcov... Dva tímy súťažia proti sebe o to, ktorý je lepší. Tímy sú zostavené z kapitána a dvoch športovcov. Spolu odpovedajú na otázky o športe. Súťaž je zložená z troch kôl, dvoch vedomostných a jednej finálovej športovej výzvy pre kapitánov. Súťažné tímy povedú kapitáni Ján Lašák a Radoslav Rančík. (RTVS)

Heso

Hokejový mistr světa, bývalý hráč Nashville Predators, vítěz extraligového titulu s Libercem, Košicemi a Pardubicemi Jánko Lašák vs. několikanásobný slovenský basketbalista roku, mistr české i slovenské basketbalové extraligy obr Rado Rančík? Tak určitě! Nová zábavná i vědomostní sportovní show se známými slovenskými osobnostmi ze světa sportu, ze které se postupně stává i menší zápas a diváka prostě donutí jednomu z týmů fandit. Já osobně fandím Jánkovi Lašákovi a to nejen proto, že vychytal mému oblíbenýmu Liberci titul. Dozvíte se mnoho zajímavých věcí, vyzkoušíte si své vědomosti, ale především se krásně uvolníte a pobavíte. Skvělou práci odvádí i moderátor Marcel Forgáč. Podobný pořad bych uvítal i v ČR. Tak určitě! ()

TKKMR

Tak určite podľa mňa vnáša svieži vietor do sféry slovenských súťažno-zábavných programov, ktoré sú už prefláknuté a tak povediac na jedno kopyto. Tento inovatívny formát, v rámci ktorého poprední slovenskí športovci súťažia v športových znalostiach a prehľade sa mi páči, napriek tomu, že samotní aktéri kvízu zväčša nie sú žiadni veľkí myslitelia. Našťastie to moderuje Marcel Forgáč, ktorí ich neznalosť v prípade potreby dokáže vtipne odľahčiť a zahrať na humornú nôtu. ()