Seznam dnů (TV film)

Book of Days

Kniha osudu

USA, 2003, 90 min

• DaViD´82

Zajímavý nápad je bohužel pohřben v nezajímavém scénáři a tak ani TV produkce nevadí. Přesto i tak to mohl být obstojný snímek, kterému by slušelo prostříhání stopáže, jenže posledním hřebíčkem do rakve je obsazení. Tak průměrné utahané výkony aby pohledal, všichni působí dojmem "jěště pět minut a máme padla, tak tuhle scénu nějak dojedeme ať můžeme domů".(27.4.2005)

• Prubner

Základní nápad je skvělý, ale bohužel skoro nevyužitý. Děj mohl být rozvíjen i jinak. Herec v hlavní roli mi moc nesedl, na druhé straně Richarda Grieca (který mi tu hodně připomínal M.Rourkea) bylo do takové role škoda. V závěru filmu se navíc tvůrci zamotali do vlastních kliček a dopustili se nelogičnosti: kdyby měl hrdina zahynout v letadle, tak by to snad muselo být napsáno v té knize, ne ? Jenže tam bylo datum 2069.(7.7.2009)

• Terva

Patnácti procentní, zkažený snímek.(31.8.2011)

• jatamansi

Původní docela zajímavý nápad se utopil v klišé, člověk už jen mohl dopředu předvídat, co se bude dít. A ten dabing. Bubník je katastrofa dabingu a toho černocha mluvil herec, který normálně dabuje Freemana, takže tím tomu moc nepomohli. Ani happy endem, slzička neskanula(21.5.2008)

• Rodriguez

Zajímavý nápad jak oživit filmový průmysl, bohužel ztroskotal na hodně zdrcujícím scénáři. Nejpěknější a nejzajímavější scéna (z celého filmu) byla na začátku a konci filmu-svatba. Jinak se děj poměrně dlouho táhne a sem tam se protagonisté plácají v nesmyslném scénáři.(20.5.2008)