Reklama

Reklama

Max Fist tvrdí, že je hrdinou z jiné dimenze, který propadl časem a prostorem na Zemi, kde nemá žádné síly. Nikdo jeho příběhům nevěří, kromě místního teenagera jménem Hamster. Společně vyrazí do ulic, aby vyhladili místní drogový syndikát a jeho brutálního šéfa zločinu. (Bontonfilm)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (6)

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Nepříliš záživný film, který však má i svá pozitiva. Ukazuje, že černoši v USA nejsou žádnými povaleči schopnými leda tak pobírat sociální dávky, nýbrž že pilně pracují, konkrétně v oboru distribuce drog. Přitom bez předsudků spolupracují s bělochy, nikde žádná rasová diskriminace těch oněmi nebo oněch těmi. Sem tam se sice trochu střílí, ale to je v USA takový národní zvyk. Vyzdvihnout je třeba, že se podnikatelé starají, aby jejich živnost co nejlépe prosperovala. V rámci rozšíření klientely se tam řeší třeba otázka, od kolika let si děti zvládnou píchat heroin. Do této sociální selanky výkvětu lidské civilizace (tj. amerického  kapitalismu) je zamontovaná dějová sci-fi linie, jejíž smysl mi unikl. Celkový dojem značně rozpačitý. ()

Reklama

Corpsegrinder 

všechny recenze uživatele

Zklamání a veliký. Těšil jsem se na to od oznámení ale bohužel se to vydalo tou nejhorší cestou kterou mohlo. Naprosto nesympatická a zbytečná sourozenecká dvojice v hlavní roli film akorát brzdila, do toho nesmyslný chování všech zúčastněných a jako bonus asi jen 3 minuty akčních scén z nichž tak 30 sekund stálo za to. Myslel jsem že film bude mít trochu nadhled a díky námětu se to vyhne superhrdinskýmu klišé ale přesně do toho to ke konci spadlo. A když už jsme u konce, ten byl na odpad. V podstatě je to něco jako He Never Died, jen bez jeho kvalit. Dávám hvězdu za hudbu a mizim navždy. ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele

Zajimavy namet zabilo nudne provedeni v cele s otravnou ustredni dvojici, debilnimi motivacemi postav a levnymi akcnimi scenami. Takhle tedy ne. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama