Cyst

Thomas_xxxxx

Totálna nechutnosť a nepodarená variácia Lynchovej Mazacej hlavy, čo sa týka nechutnosti, avšak toto nemalo žiadnu úroveň. Jednu hviezdu dávam za to, že to aspoň malo krátku stopáž a nebolo to nudné. ()

darkrobyk

Příběh cystové příšery jakoby vypadl z truhlice studia Troma. První polovina je užvaněná, zpestřená je jen několika výstřiky propíchnuté cysty. Pak konečně dojde na akci. Dr. Guy vynalezl speciální přístroj s laserem, který si dokáže poradit s cystami a různými kožními problémy. Jenže přístroj nefunguje, jak by měl. A do toho zakročí skeptická sestra Patricia a je vymalováno. Tedy vymalováno krví, slizem a hnisem. Nejen pacient, ale i komise pro posouzení vynálezu to má spočítané. Kromě klasických monster filmů 80. let se konkrétně vybaví Věc, Blob, Mozek (1988), Metamorphosis: The Alien Factor a další. Dojde na uraženou hlavu, chapadla, vysátí, sežrání a růst cystičky do podoby megamonstra. Krvavá komedie s legračními triky a zoufalci v uzamčené budově. Habermannová v roli sestry byla sympatická. ()

pornogrind

Hned začátek napoví, že to bude spíš taková 3,14čovinka na pobavení. Kdo to nepochopí a i tak od toho bude očekávat seriózní filmovej počin toho upřímně lituju. ()

Kudly4

Nehorázná blbost, která byla nechutná pouze v úvodu, kde se vymačkávají "beďary". Dojde i na několik krvavých scén, ale už to mělo komediální nádech a když se objevilo to monstrum, tak to už bylo úplně hotovo. Těm co hulí, doporučuji před filmem pořádnou raketu a věřím, že pak zhodnocením půjdete vejš, vy ostatní můžete klidně tuhle blbinu vynechat. (27. hodnocení, 29 %) ()

Morholt

V podstatě je to o tom, jak na klinice pro odstraňování velkých beďarů obživne fakt VELKEJ beďar. Už samotnej nápad je nádherně pitomej a zpracování je na přesně odpovídající úrovni. Hnis, krev, ječení a zdrhání. Ale je to vlastně zábava. Pořád se tu něco děje, mačkání bedřichů v úvodu je fakt nechutný a světe div se, bavili mě i herci s Habermannovou na čele. Pro fanoušky braků povinnost. 60% ()

Astaroth12

Hneď zo začiatku, keď boli vytláčane cysty a vždy to schytala na ostro sestra, som si povedal, nechutné, ale bude to mat určite nejakú dohru a tak to aj bolo. Bolo vtipné pozerať sa na sestričku a doktora, čo si neustále idu po krku a zaujímavé je aj to, že tá ich rivalita zatienila aj to hlavne, chodiaci nadorček. Na ten som kašlal, viac ma bavili i zamestnávali dve hlavne postavy i keď sa to tam hemžilo slizom, krvou, obrovským okom či chápadlami, tak mna zaujímal len konflikt dvoch znepriatelených strán. Lebo práve tam bolo veľa vtipu a svižnosti. E. Habermannová a G. Hardy boli vynikajúci, kvôli nim si určite tento film ešte pozriem. Ale kvôli trikom to rozhodne nebude, tie až tak skvelé neboli a to platí i na jednoduchý príbeh. Ale i tak, ja som spokojný. Silne 3*. ()