#Remolove

• Japonsko #Remo Love: Fucú no koi wa džadó (více)

Epizody(10)

Ózakura Mimi (Haru) pracuje jako firemní lékařka. Vzhledem k tomu, že právě začala doba covidová, má na starosti kontrolu zdraví všech zaměstnanců o to důsledněji a tím leze i některým kolegům na nervy. Pak přijde čas práce z domova a psycholožka, která dochází do firmy na konzultace, doporučuje online hru, aby se zaměstnanci zabavili a nezbláznili se. V této onlinovce Mimi potkává zajímavého člověka, se kterým si píše, a po čase zjišťuje, že se do něj zamilovala. Ale kdo to je? (Zíza)

Zíza

Ano, je to naprosto obyčejný milostný příběh, přesně jak tvrdí podnázev seriálu. Začíná korona a lidé si musejí držet rozestupy. Lidem ve firmě poradí jejich psycholožka, aby si nainstalovali online hru a udrželi se tak nějak při smyslech. To tedy udělá naše hrdinka, ale moc jí to nejde, ani ji to nijak zvlášť nebaví. Ale začne si tam psát s dalším uživatelem a jejich anonymní pokec se roztáhne na dlouhé měsíce. Až z toho vznikne něco víc. Ale ti dva se neznají, jenom hrdinka zjistí, že je to někdo ze stejné firmy. Nějakou dobu s ní tápeme, kdo by to mohl být, až to nakonec zjistíme a jenom sledujeme, jak se to pomalu vyvíjí zpoza ústenek. Příjemné, lidské, aktuální. Hned na začátku jsme si říkala, že tihle dva by se k sobě hodili a ono jo. Jenomže pak jsem zničehonic dostala absolutní second lead syndrom a bylo vymalováno. Tak skvělého „druhého zamilovaného“ jsem už dlouho (jestli kdy) nezažila. Skvělý herec, sympaťák a ještě k tomu dobře napsaná postava. Přesto konečný objekt hrdinčiny lásky nebyl žádný zpovykaný zlý chlap, naopak, jen mně osobně víc vyhovoval ten druhý. Velmi příjemná koronavirová podívaná. Kterak se za rouškami rozvíjí milostný příběh. A nebyl jediný. V seriálu jsme měli hned několik párů, většinu z nich jsem měla ráda, až na ty nejmladší. Ty mě vlastně docela obtěžovali, nezajímalo mě, jak to s nimi bude, přesně jak mladík z páru předpokládá, když mluví do kamery. I tak povedený romantický seriál. Je zajímavé, že v nich Haru hraje docela často. Silné 3*. ()