poster

Vypůjčené životy (TV seriál)

 • Peru

  Vidas Prestadas

Telenovela / Romantický / Drama

Peru, 2000, 120x45 min

Režie:

Aldo Salvini
 • Niktorius
  odpad!

  Je tam pár dějových veletočů, které člověk sice nečeká ( i když v telenovelách bych se snad nepodivil ani kdyby najednou na zahradě hlavní hrdinky přistála hvězdná loď Enterprisse a z ní vypochodoval kapitán Picard následovaný sedmi trpaslíky a Frankeinsteinem), jenže není to jejich rafinovaností, naopak neuvěřitelnou stupiditou. Jinak Vypůjčené životy nijak nevybočují z obvyklého telenovelového hnojiště.(30.8.2007)

 • Véronique
  ****

  Tato telenovela patří mezi mé nejoblíbenější. "Syrovo očarujúcé" prostředí Paraguaye a Peru, krásná Grécia Colmenares a silný příběh - a to nejen u hlavního páru, Fernandy a Chemy. Velký náboj má také vztah Renáta a "myšičky". Tento kousek, ačkoli může na první pohled působit střídmě, se opravdu povedl!(8.1.2009)

 • duklak2
  ****

  Tato telenovela mě dostala. Spolu s Rosalindou má 2. nejoblíbenější.(18.6.2008)

 • Tom Riddle
  ***

  Opilý otec Elisy Galindo Héctor srazí autem dítě na skateboardu. Protože má Héctor záznam, znamenalo by to jednosměrnou jízdenku do vězení, a vzhledem k tomu, že dítěti se nic nestalo, přesvědčí Elisa svého přítele Chemu, aby to vzal na sebe. Ten to udělá, ovšem dítě nečekaně zemře na vnitřní krvácení. Chemu proto začne hledat policie. Ten však ještě dříve odletí se svým kamarádem Marcosem ze země. Letadlo se zřítí, a Marcos při letecké havárii zahyne, kdežto Chema přežije, a přivlastní si Marcosovu identitu - rozhodne se navštívit Marcosova strýčka Edgara, který Marcose od dětství neviděl. Tam se zamiluje do Edgarovy dcery Fernandy, a ona do něho. Edgar však tají, že Marcos byl jeho pokrevním synem, a proto se snaží všemi prostředky zabránit krvesmilnému vztahu. Do toho se po Chemovi truchlící Elisa rozhodne vypátrat "Marcose". Rozpoutává se neskutečný kolotoč intrik, který svou originalitou a nepodceňujícím přístupem k divákům konkurenční telenovely převyšuje o několik tříd. Lidi, zkuste být k telenovelám milejší, tahle si to fakt zaslouží. (aneb všichni máme svá guilty pleasures)(24.7.2007)

 • NinadeL
  *

  Ehm, že by tenhle kasaštyk, koupený jenom proto, že byla šance navázat na úspěch Manuely, byl o tolik lepší? Ale no tak.(16.2.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace