Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lizzie se nepovedla maturita, ale smůla se na ni lepí i nadále. Už se nemůže dočkat, až vypadne z Ameriky a hlavně od domýšlivé spolužačky Kate. Jede s kamarády na prázdniny do Říma. Jenže Kate se chystá na stejnou cestu, a co je horší, obě budou muset sdílet pokoj. Situaci alespoň trochu zachraňuje její nejlepší kamarád Gordo, který hned první den vezme Lizzie na velkou vyhlídkovou cestu po městě končící u slavné fontány di Trevi, která údajně plní přání. A právě tady se Lizzie setká s hvězdou italské pop music Paolem Valisarim, jenž ji omylem považuje za svou partnerku, populární zpěvačku Isabellu Parichi, která jako by jí z oka vypadla. Netrvá dlouho a Lizzie prosí Gorda, aby jí pomohl vymyslet způsob, jak uniknout bdělému oku jejich vychovatelky, aby mohla jít na rande s Paolem. Ten ji vezme na projížďku kolem Říma a požádá ji, aby s ním vystoupila místo Isabelly na slavnostním předávání hudebních cen. Lizzie po krátkém váhání souhlasí a vzápětí je vržena do víru života italských celebrit. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (124)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jako malá holka jsem tento film milovala! a to doslova. Písnička Hey Now mě provázela snad 2 roky. Není divu, když je Hilary Duff tak krásná. Která holčička si nepřála být jako ona? Navíc je to romantický a přesně to sedne do života zamilované puberťačky (pokud se puberťačka nestylizuje do drsné holky). Jistě že to není film pro každého, ale svoji skupiny si vždy najde:-) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Cliff Eidelman: 1. Why Not ,2. The Tide Is High (Get the Feeling) ,3. All Around the World ,4. What Dreams Are Made Of [Ballad Version] ,5. Shining Star ,6. Volare ,7. Open Your Eyes (To Love) ,8. You Make Me Feel Like a Star [Lizzie Mix] ,9. Supermodel ,10. What Dreams Are Made Of ,11. On an Evening in Roma (Sott'er Celo de Roma) ,12. Girl in the Band ,13. Orchestral Suite (From the Lizzie McGuire Movie) ,14. Why Not [McMix] , ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Budeš radši věřit klukovi, kterého znáš celý život, nebo klukovi, který ti tvrdí, že záříš jako slunce?" Princeznou být nemohu, princem jsem nikdy být nechtěl, zpívat neumím a slávu nepovažuju za nic důležitého, takže evidentně nejsem cílovým divákem Italských prázdnin. Nicméně mám rád Itálii, na to, že jsem býval mladý, si taky ještě trochu pamatuju, a tak jsem své oko nechal na Lizzie spočinout. A odborně k tomu uvádím, že se to dalo přežít, ale ty její "zábavné" pády mi trošku pily krev. ()

Radyo odpad!

všechny recenze uživatele

Jedním slovem STRAŠNÉ! Tak příšerné kýče plné milionkrát provařených klišé a frází se bohužel objevují stále častěji. O Hilary Duff se nedá napsat pozitivní zhola nic, je to typická "syntetická" Američanka se vším, co k tomu patří. Hrát umí asi stejně dobře, jako umím já svahilsky, tzn. vůbec. Úplně mě natahuje, když vidím Hilary, jak s "roztomilým" kukučem perzekuovaného diblíka nastupuje na pódium, aby vzápětí vyjevila, že její hrdinka je rozená zpěvačka (to bylo už podruhé, co jsem to s ní absolvoval! - poprvé v Nikdy to nevzdávej). A ten romantický ohňostroj na závěr, no to bylo jen pro otrlé. Příště si snad radši pustím nějaké porno, v něm se leckdy najdou duchaplnější kousky. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když jsem se rozmýšlel, zda se mám na tenhle film dívat nebo ne, skočil jsem se kouknout na csfd a zdejší negativní hodnocení mě přesvědčilo, že to nebude až tak špatný film a tak jsem zaprakoval u bedny a jal se prožívat Italský prázdniny. Jasně je to kýč jak bič a kdyby mě bylo 11 a byl bych holka asi bych byl z filmu unešenej na max, ale není chyba filmu, že jsem úplně někdo jinej. Od začátku mě ten italskej krasaveček byl sympatickej jak fusakle po tůře na v Tatrách. Je škoda, že mu scénaristé nepřipravili nějaký pořádný utrpení. Jinak klasika, láska, mládí, hloupost, slunce a 93 minut života v prdeli. ()

Galerie (69)

Zajímavosti (4)

  • Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (ČSFD)
  • Natáčelo se v Římě (Itálie), Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Napriek tomu, že Hilary Duff hrá postavu Lizzie aj Isabelly, tak vokály Isabelly v origináli spieva jej staršia sestra Haylie. (Mandragor)

Reklama

Reklama