Italské prázdniny

Rímske prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Další oddechovka s Hilary Duff. Tentokrát jede na školní výlet do Říma. Spletou si ji tam s přítelkyní popové hvězdy, kterou miluje celá Itálie a tak pozná Řím trochu jinak. Hezké záběry Říma.(17.12.2008)

• LiVentura

Už se mi z toho amerického hnusu dělá šoufl...(17.12.2011)

• Indiana

Přežít se to dalo, ale dobrovolně bych si to asi nikdy nepustil.(13.3.2016)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $42,734,455Tržby Celosvetovo $55,534,455║ Nepozerateľné. /5%/(23.7.2007)

• Slartibarkfast

Rána kladivem do čela by způsobila menší bolest než tento skvost. Prakticky není o čem psát. Neskutečně blbé a trapné snad v každém záběru. Vlastně je mi trapně i za sebe, ale musím přiznat, že jsem se překonal a zhlédl to až do konce. Nevím, zda je příjemnější drtit své genitálie ve svěráku, nebo si najmout někoho ze Sušic, aby mi vrážel celou noc rozžhavené sirky pod nehty. Zase jsem jednou posunul svůj práh bolesti. Kam se hrabe Rambo.. 5%(16.4.2013)

• - Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Pro lepší odlišení postav Lizzie a Isabely, ztvárněných Hillary Duff, se při dabování filmu rozhodla režisérka českého znění Lucie Svobodová obsadit Andreu Elsnerovou pro roli Lizzie a Jitku Moučkovou pro roli Isabely. (funhouse)