Poté, co Bobbyho (Lonnie Chavis) a jeho nejlepšího přítele Kevina (Ezra Dewey) unesli a odvezli do cizího domu uprostřed ničeho, se Bobbymu podaří utéct. Při útěku Bobby uslyší Kevinovo volání o pomoc a uvědomí si, že nemůže opustit svého přítele. (JasonCZ)

Trailer

Morholt

Co filmu nemůžu upřít je atmosféra, technická stránka věci a dva momenty s prsty v hlavních rolích, při kterých se člověk otřese. Jenže co je to platné, když se postavy chovají naprosto idiotsky. Copak děti, u těch by se to ještě sneslo, ale záporáci jsou do jednoho zralí na Darwinovu cenu. Díky tomu je okatější i ta pěkná řádká klišé, které tvůrci položili. Za mě jednoznačně vedla scénka, -SPOILER- ve které se jeden z padouchů už už sápe na malého chlapce, když v tom uklouzne flákne se hlavou o roh kuchyňské linky. To jsem se musel smát. A podobných momentů je tady spousta. I proto nevypotím ani průměr. 40% ()

b.dragonfly

Malý Reyko Koranteng bojuje o život jako drak a film má pro mně jasné poselství o pravém přátelství. Napínavé to bylo, potěšil mně nejeden zvrat, ale je fakt, že kdyby ubrali na stopáži, asi by bylo méně otrávených diváků. Nicméně soustavně ponurá atmosféra se mi líbila a časem se možná ještě přikloním ke čtvrté hvězdě. ()

Houbiczska

Prostě jen bezduchý “horor” o páru, který unese dva chlapce, z nichž jeden uteče, toulá se po domě, občas na únosce narazí, někdy dojde na honičky, jindy se prolije nějaká krev, místy trocha napětí a jednou se objeví i nová postava. Obrovským mínusem jsou nezajímavé postavy, ke kterým si divák nestihne vytvořit větší pouto, a tak veškeré napětí vyšumí do ztracena, jelikož je mu vlastně v hloubi duše jedno, co se s klukama stane. Kamera je šikovná, vizuál průměrný, krve i atmosféry je poskromnu, chování postav je někdy šíleně hloupé a ve výsledku to není až tak obrovský průser, ale rozhodně ani nikterak dobrý filmový zážitek. Mdlé, tuctové, nevýrazné, bez jakékoli pointy a pozítří si na film nevzpomenu. Rád bych řekl, že si tvůrci po letošním neúspěchu The Djinn vylepšili reputaci, ale bohužel nevidím důvod, proč bych filmu v hodnocení přilepšil. ()

peter12

Dvaja chlapci sú unesení a jednému z nich sa podarí utiecť. Svojho kamaráta tam, ale nechce nechať a tak sa mu pokúsi pomôcť. A tak začína boj o ich životy.  Skoro hned od začiatku má film iritoval svojou hlúposťou a niekedy až tuposťou. Je tu veľa klišéovitosti a aj predvídateľnosti. Lebo som vedel nielen to, ako film bude pokračovať, ale aj ako skončí. Tá hlavná detská hviezdička mi bola nesympatická a to čo dovádzal tam, mi prišlo celkom úsmevne, len pozorovať ho bol zážitok. Je tu veľa nejasností, ktoré film neskutočne zabíjajú. Lebo ten, kto aspoň trocha uvažuje, musí vidieť, že film po logickej stránke bol celkom mimo. Nebavilo ma to. Vrážd je malo a postavám som nefandil, tak mi bolo celkom jedno, ako to s nimi celé dopadne. Slabé 2* a aj to je veľa nato, že tu nebolo, ani jedno pozitívum. ()

sidzej

Jaj toľko logických nezmyslov v jednom filme som už dlho nevidel a to sa väčšinou nad logikou nepozastavujem ale keď ma ženská postrelí a očividne ma chce zabiť tak snáď sa neuspokojím s odrezaním prstu ale tu suku zabijem. Ja chápem že je to decko ale ide mu o život tak ju snáď aspoň omráčim ale to je len 1 scéna z desiatok podobných. Taktiež ma pobavila scéna s ručnou brzdou a skokom z idúceho auta. Tak snáď po x odohratých videohrách pozná ten chalanisko kde je brzda.....no nič .....technicky fajn (hlavne kamera), aj atmosféra by bola nebyť absolútne idiotského chovania hlavných postáv. ()