Epizody(13)

dudo24

Povedal by som, že druhá séria sa trochu ukľudnila. Prvá séria bola čisto o hláškovaní hlavných postáv a občasné reakcie vedľajších, o nič viac tam moc nešlo. Druhá séria začala viac rozvíjať hlavné postavy a ich vzťah, takisto nové postavy z Uzaki rodiny, ktoré dostali vcelku dosť priestoru. Hana Uzaki sa krotila v doberaní si svojho senpaia Sakurai, čo tiež prispelo ku zmene atmosféry seriálu. Humoru bolo stále veľa ale už nebol strelený v takých leveloch. Alebo možno už nebol taký neočakávaný? V prvej sérii bolo kopu momentov kedy sa niečo komické stalo, čo som nečakal. V tejto sérii som sa stále veľa nahlas smial, ale boli to očakávané humorné momenty. Takže, dať tie myšlienky dokopy, anime už nebolo tak bláznivé ako v úvodnej sérii, stále ale veľmi vtipné, a tým, že sa riešili postavy a vzťahy viac do hĺbky, celá séria pôsobila solídnejšie, v tom že som dostal viac ako iba humor, ale aj záujem o postavy. Hodnotím štyrmi hviezdami. Nedovolím si avšak povedať, že táto séria je lepšia ako prvá, sama o sebe, ale skôr, že série sa navzájom dopĺňajú v tom čo ponúkajú, a že, pokračovanie sa posunulo dobrým smerom do niečoho trochu iného. ()

Jeoffrey

Druhá sezóna Uzaki pro mě byla určitě lepší než ta první, a to hned z několika důvodů. Zaprvé mi přišla zábavnější, kromě další obrovské přehlídky všemožných klišé nedorozumění a způsobů, jak se s nimi hlavní postavy popasují, zde přibyla i různá drobná tajemství, která divák věděl, ale jejich odhalení na postavy teprve čekalo. Takže jsem s napětím a až s potměšilým očekáváním čekal „až to celé praskne“ a proto jsem si užívali sledování jednotlivých epizod ještě o chloupek víc (s větším zájmem), než když vše bylo jen o zábavné interakci hlavní dvojice. Zadruhé seriálu pomohlo, že přidal nové postavy, konkrétně další rodinné příslušníky obou hlavních hrdinů, kteří tomu všemu dodaly novou šťávu a zároveň i určitou hloubku, protože dostali i poměrně slušný prostor na obrazovce. Z části to jsou sice hodně klasické modely, kterých v podobných komediích určitě pár potkáte, ale tady se s nimi pracuje velmi dobře, a tedy na mě třeba oba tátové hlavních hrdinů udělali velmi dobrý dojem. Zatřetí se tu i lépe pracuje s tím ecchi, není tady přidávané tak na sílu jako v sezóně první a většinou je i povedenou součástí gagů. Začtvrté se začal vztah hlavní dvojice opravdu slušně posouvat, pomalu přichází důležitá uvědomění a s nimi spojené další vtipné, ale i zajímavé momenty, které si někdo, kdo hlavní duo rád sleduje a vlastně jim i fandí, opět mnohem víc užívá. Zábavných 7,4/10. ()