Ginny je pořád oblíbenější, ale množí se i otázky o tom, co je vlastně zač. Paul si vyrazí s Georgií a pak zjistí, že má v politice novou konkurenci. (Netflix)

castor

Z příjemně jízlivé série se stává trochu povrchní materiál. Lehce nám to spadlo ke klábosení o životě, prvních láskách a dospívání. Uvidíme, jak moc to naruší výsledný tvar. Vyplouvají další (po)drobnosti z Georgiiny barvité minulosti, na scéně se totiž objeví nečekaná návštěva – sestra, se kterou se dekádu neviděla. Problémy dělá i potvora Cynthia, která chce být protikandidátkou starosty Paula. Ostatně tihle sousedé dokáží být obecně hrozní, protože ulice musí být na Halloween dostatečně děsivá. A Georgia s výzdobou zaspala. A možná i Ginny, která tak nějak stále neví, kam patří. Postupně na ni začíná platit cejch nevděčného parchanta, který se tváří nejublíženěji z celého Wellsbury. Talentovaná Sara Waisglass coby Maxine naopak válí. ()

Marze

Tematem jsou spolecenske problemy soucasne Ameriky,kde probiha kulturni valka jako pred sto lety (nerovnost mensin apod.) Take o sebezranovani mladych lidi. V tomto serial zaroven selhava, protoze to konkretneji nepojmenovava. ()