Všechny chtějí Papiho

Chasing Papi

Neverník

Komedie

USA, 2003, 76 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,130,049Tržby Celosvetovo $12,661,189(4.1.2009)

• Indiana

Nepříliš vtipná komedie. Přišlo mi to spíš jako telenovela.(13.2.2006)

To jsem si jednou vzal s sebou notebook, šel do koupelny, připravil, pustil tento film, a v klidu si vlezl do vany. A díval se na tenhle film. Celou dobu jsem se náramně bavil, smál, moc se mi to líbilo. Pak celý natěšený to sem du ohodnotit a následuje šok. 24 %? No wáu, opravdu tak staršně málo? A proč? 290.nejhorší film? Japato? Tak jsem se vzpamatoval z toho šoku a napařil tomu plný počet, přesně tolik, kolik jsem měl v plánu.(14.1.2012)

• lennyd

Tomas Fuentes (Papi) to má hodně těžký. Rád by měl dívku chytrou, krásnou i milou, ale jelikož se mu takovou nedaří najít, tak si pro jistotu najde hnedka tři. A základním pravidlem takového vztahu je, že se navzájem nesmějí poznat. Ale to se Tomasovi vymkne z rukou, navíc se do toho zamíchaj dva zlodějíčci, agentka fbi, soutěž Miss, hromada peněz, a sranda může začít. Nebo ne? Chvilkama jsem se docela bavil, chvilkama nudil (víc nudil než bavil), většina vtípků vyznívala naprázdno nebo trapně. Alespoň holkám to moc slušelo :)(15.7.2004)

• bouncer

Nevěřil bych, že špatná telenovela může vzniknout i v délce jednoho filmu...ale bohužel je to tak. Odpad s velkým !(2.12.2004)