Bronx jako by se měnil na čtvrť pro boháče. Jenže tři místní borci mají pro strach uděláno, odhalí děsivý plán a nedopustí, aby někdo vysál život z jejich čtvrti. (Netflix)

Malarkey

Komediální teen horor ujíždějící na vlně Stranger Things a To. Jen s tím rozdílem, že tady ta partička mladejch je totální vopruz a stejně na tom jsou i ti upíráci, kteří jako kdyby chováním vypadli ze Stmívání. Což v tomto případě není pochvala. ()

silentname

Minulý rok som nejako nenašiel náladu na to pozerať "Vampires vs. The Bronx". A po tom ako som teraz film videl, nemyslím si, že ide o veľmi dobré filmové dielo. Nemyslím si, že je to nejakým spôsobom urážlivé alebo vyslovene otrasné, ale dokopy to nemá moc čo ponúknuť. Ak máte radi filmy s upírmi, tento je vysoko basic. Dokonca nemá ani upírov, ktorí vedia premeniť ľudí okolo na upírov. Miesto toho k tomu potrebujú prach z ich predchodcu, ktorý to môže celé umožniť. Okey. Nepotrebujem to v tomto smere ďalej komentovať. Product placement tu bije do očí. Ako krabice "Dunkin Donuts" , fľaše Spritu sa tu viackrát objavia a jeden z našich hrdinov dokonca aj číta Kingov román "Prekliatie Salemu". Potrebujeme tu peknú blondínu, ktorá bude mať svoju rolu, ako vo všetkých ostatných filmoch tohto typu. A hrdinovia neponúkajú dokopy nič moc. Pôsobí to ako keby chceli Netflix urobiť modernú verziu svojho veľkého projektu "Stranger Things" a s upírmi. Nemá to v sebe niečo, čo by pôsobilo zaujímavo alebo kreatívne. Nie je to hrozné, ale odporúčať to určite nebudem. Hodnotenie: C- ()

Marze

Ve filmu je komunitni duch tohoto subzanru. Nejlepsi je film sledovat v Halloweenove nalade. Kdyz je beckova hororova komedie svizna, okouzlujici a zabavna, vsichni jsou vitezove. Gentrifikace je problem, ktery se tyka i nasich mest. ()

kaylin

Americký snímek „Upíři v Bronxu“ je ukázkou toho, co chce Netflix nabídnout v podstatě všem věkovým kategoriím. Jasně, pro ty nejmenší to opravdu není, ale jinak by se dala přístupnost snížit v podstatě na deset let. Násilí je zde minimum, nahota skoro žádná, jen sem tam se docela daří tvořit atmosféru. Jinak je ale „Upíři v Bronxu“ primárně zábavný film a bohužel nic víc. ()

Arsenal83

Čudujem sa, že po odvysielaní tohto filmu nevznikli celosvetové protesty. Veď už od začiatku vidno, že upírom na čiernych životoch nezáleží. Ale inak potešila účasť Sarah Gadon a taká upírka nech chodí ku mne kľudne aj každý deň. Ešte jej aj vysteliem rakvu. ()

Trevor

Film pre trinásťročné deti a dospelých s rovnakou úrovňou intelektu s niekoľkými dobrými hláškami ktoré takúto generáciu vystihujú (asi najlepšou bola tá o chlpoch na nohách :-D, aj keď ani špinavé boxerky neboli zlé). Pobavil najmä obyvateľ geta ktorý čítal Prekliatie Salemu a meno spoločnosti Murnau, ktoré by deťom hamburgerov možno aj niečo hovorilo ak by poznali film Nosferatu alebo aspoň knihu Brama Stokera. Bez problémov zvládnuté na vyššej rýchlosti prehrávania, aspoň to Netflix pochopil správne že jeho tvorba je tak kvalitná že najbližšou aktualizáciou môžu pridať aj rýchlosť prehrávania 2,0 a divák o nič nepríde. ()

iXtr3m3

Slabunké tri hviezdy, ale o ždibček lepšie ako Save Yourselves, ktoré by som považoval za obdobný minimalistický pokus, napriek tomu, že tu na prvý pohľad vystupovalo viac postáv, ale "záber príbehu, deja aj dopadu, ktorý vidíme" je jednoducho minimalistický. Na druhú stranu to dostalo o dosť "ukončenejší" záver ako práve Save Yourselves, ktoré síce bolo dospelejšie, resp. pre dospelejších aj keď nie úplne dospelých, naproti tomu Vampires vs. the Bronx je vyslovene pre odrastenejšie decká resp. začínajúcich teenagerov. ()

misstake

Mám rád jakékoli upírské filmy, svého času jsem hltal upírské herecké výkony Rocca Siffrediho a dokonce první díl zkázy upírského filmu s Robertem Patizónem ještě v dobách, než se z něj stal kult pro náctileté. Upíři v Bronxu proto pro mě byli příjemným překvapením. Natočeno v trendy duchu ála Stranger Things, ale místo kluků bojujících s hnusem z neznámé dimenze, tady máme kluky bojující se zlými tesáky obdařenými Nandorem a Nadiyou z Transylvánie. Svými čtyřmi hvězdičkami se pokusím trochu zvednout zdejší podhodnocené hodnocení. Objektivně tak na tři a půl. ()

oveckaoa

2 černé děcka a jedno portorikánské chrání Bronx před 5 upíry a jednou upírkou co jim vládne. Samozřejmě jim nikdo nevěří a policie je zkorumpovaná , ale jakási pipina má blog kde dává kdejakou sračku tak by stačilo řešit ty mizení a možná by se něco dělo, ale to by jsme chtěli moc. Jinak je to v pohodě o komedii to moc nezavadilo a horor spíše v normě žádná sláva, ale zase nic co by urazilo. Z těch filmů co vychází na netflixu lepší průměr. ()

Kienast

Fajn upíří jednohubka, děcka nejsou otravný a hlavní upírka je krásná <3. Solidní podívaná, která by neměla nikoho urazit. 6/10 ()

Hernycztek

Netflix, jako každý rok, během halloweenského svátku, tasí jeden horor za druhým a bohužel, i letos, bude platit pravidlo, že méně je někdy více, jelikož většina těchto filmů jsou průměrné, lehce zapomenutelné braky a upírská invaze v Bronxu není výjimkou. Představitelé, dětských postav, jsou obstojní, jak po stránce herecké, tak té charismatické a ačkoliv jsou to začátečníci, tak jsou dobře sledovatelní. Rozpočet byl viditelně omezený, a to se podepsalo, především, na efektech a gore, které je absolutně nulové. Napětí je také velmi málo a atmosféru to postrádá úplně. Jediné, co stojí za zmínku, je maskérská práce při líčení upírů. Ti dávají zavzpomínat na staré dobré časy nejkultovnějšího upírského seriálu Buffy, the Vampire Slayer a za mě osobně je tenhle vzhled upírů nejvěrohodnější. Na závěr je potřeba říct, že hororového tu není téměř nic. Občas padne nějaká povedená hláška při které se zasmějete, ale není tady nic, kvůli čemu by se dal tento film doporučit. Na jedno relaxační shlédnutí to však je, jelikož je to natočeno divácky vděčně a má to příjemnou stopáž, která vás v případě zklamání, nebude tolik mrzet. ()

animario

Hodně podprůměrnej film i do sobotního dopoledního vysílání na Déčku(a ani ty děcka by to snad nemohlo bavit!) V několika komentářích jsem se dočetl o jednohubce,která neurazí..mě to celkem urazilo a to mám teenagerský horror/komedie rád.Ne vždycky je Netflix zárukou zábavy,tohle byl přesnej opak.(cameo Zoe Saldany a Method mana byla vyloženě charita). ()