Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (198)

emma53 

všechny recenze uživatele

Luce Bracey má zcela odzbrojující úsměv a Emma je tady pěkná rošťanda. Na nic si nehráli, ale když přišlo na věc, tak se karty otočily a co teď ? Bezva komedie na sobotní nebo nedělní odpolko, případně lze tenhle film použít jako relax po celodenní práci. Není nad to, poznat se reálně před svatbou než až po ní a tady to dokonale fungovalo. A co víc si u takových filmů přát? Aby ta chemie mezi hlavním párem fungovala na diváky. Já se mezi ně taky počítám:-) ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Taková hodně příjemná romantická komedie, některé situace prostě ze života, některé přitažené za vlasy; asi tak jak to konzumenti romantických komedií mají rádi. Není to přehnaně přeslazené, ani trapné, fekální jen lehounce. Na plakátu je sice vánoční stromeček, ale vánoční náladu v tom nehledejte, ani sváteční. Je to spíš o dvou lidech, co hledají a nakonec je jedno, jaké je období. Lepší 3*. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

No Lucíku aby se z tebe nestala kvůli covidu alkoholička, když jsem četl tvůj koment. Já si dal film jako relax odpal po festackým marotonu plných ambicozních silných snímků a jsem docela spokojen. Přišlo mě jako kdyby se ve filmu prohodili vlastnosti mužů a žen, ale Emča byla skvěle sarkatistická hlavně ze začátku, je škoda, že tvůrci toho nevyužili více. Pak už to více a víc sklouzává k typickým romantickým klišé, ale to jsem od toho tak trošku čekal, takže tady teď nebudu vyvolávat déšť. Na a Emča je kust baby, to ja marný. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Další film, na kterým si budu ráda (a nejen na Vánoce) ujíždět. Emma s Lukem mezi sebou mají velkou chemii a bavili mě hned, jak na sebe poprvé narazili. Od tý doby jsem se stala vážnou fanynkou jejich vztahu. A nebýt toho americky přehnaného konce, klidně napálím plný počet, protože vedle toho, že je film krásně romanticky, byl i vtipný. Takhle to mám ráda, 4* ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nikdy nechci vidět nic z rozsáhlé nabídky stanice Hallmark a bohužel už jejich tvorbu přebírá i Netflix. Jsou to takové ty bezduché, lacině vypadající, vesměs vánoční rom-comy jako přes kopírák, s nudnými tvůrci za kamerou a totálně céčkovými herci, kteří hrají jen tam a nikde jinde je neuvidíte. A zmiňuji to proto, že Netflix originály typu Holidate se tomu nebezpečně blíží, nicméně si snad i do budoucna nechají nějaké ty schopnější herce. Přiznávám, že se nejedná o žádné veledílo a užil jsem si to hlavně proto, že jsme na to koukali na Silvestra s přítelkyní a vínkem..ovšem i bez toho bych to hodnotil jako neurážející romanťarnu s několika cringe momenty, ale i těmi příjemnými...70% ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Ve scéně v obchodě, kde Sloan (Emma Roberts) mluví o tom, že by Ryan Gosling nikdy nešel sám nakupovat, je za jejími zády vidět muž u chladícího boxu, který nápadně připomíná právě Ryana Goslinga. Všímaví diváci o tom hojně diskutovali na sociálních sítích, až nakonec herec Chad Zigmund (který je Goslingovi velmi podobný) na Instagramu prozradil, že tuto postavu ztvárnil právě on. (Nikitera)
  • Natáčení začalo v květnu 2019 v Atlantě ve státě Georgia (USA). (ČSFD)

Reklama

Reklama