poster

Anatomie pekla

 • Francie

  Anatomie de l'enfer

 • Austrálie

  Anatomy of Hell

 • USA

  Anatomy of Hell

 • Velká Británie

  Anatomy of Hell

 • Kanada

  Anatomy of Hell

Drama / Erotický

Francie / Portugalsko, 2004, 80 min

Předloha:

Catherine Breillat (kniha)

Scénář:

Catherine Breillat
(další profese)
 • Teya
  *

  Viděla jsem za svůj krátký život už lecjaký humus, ale tohle mě opravdu extra znechutilo. Přehlídka prasáren jak vyšitá, Pianistka s Isabelle Huppert je oproti tomuhle kousku nevinná pohádka. Jediná hvězdička je za atraktivní Amiru Casar (nicméně nechápu, co ji vedlo k účinkování v takovémhle braku), jinak bych to shrnula větou, kterou někdo už dříve použil u výše zmiňované Pianistky - neskutečná hovadina, která mě upřímně nas*ala.(7.10.2008)

 • dzej dzej
  odpad!

  Anatomii pekla by měli zakázat - ne proto, že obsahuje řadu scén překračujících hranici pornografie, ale proto, že jde o nekonečně stupidní a plytkou podívanou. Příběh filmu lze odvyprávět jednou (nerozvitou) větou, tento "příběh" pak naplňují buď erotické scény nebo dialogy hlavních hrdinů. Erotické scény působí nechutně a jsou za sebe kladeny bez jakéhokoliv smyslu. Ještě daleko horší je to u dialogů - pseudofilosofické bláboly o sexualitě, postavení mužů a žen a jiných závažnostech se téměř nedají strávit. K tomu všemu přidejte úsporný herecký projev legendy evropského porna Rocca Siffrediho. Výsledek není ani na jednu hvězdičku. Přitom to je tak snadné - hrdinka v jednom místě filmu říká: Erotické je to, co není odhalené, ale skryté. Kdyby se režisérka řídila touto "radou" a nechala postavy myslet a ne jen žvanit, byl by film zřejmě lepší.(4.8.2005)

 • HenryS.
  ***

  Poznané zlo je lepší než nepoznané dobro. ...nebo ne? Každopádně si myslím, že uživatelé co dali odpad nebo jednu, jsou ta sorta profesionálních masturbátorů, co viděli trailer (taky jsem viděl - neuvěřitelné!) na nový francouzský film žánru erotický (!) , a hned si ho šli vypůjčit na VHS (nebo DVD)..(8.1.2010)

 • biopanic
  ***

  A prečo nie? Film mi ubehol ako voda. Rocco Siffredi ma prekvapil, na človeka, ktorý je obyčajne obmedzený na citoslovcia, podal solídny výkon. Amira Casar bola tiež uveriteľná, pripadalo mi, že v súkromnom živote musí lietať "mimo" rovnako ako tu. Záhradné náčinie v posteli, rúž na zadnici, tampón namiesto sirupu, občas celkom trefná poznámka a podarené prirovnania mi stačili, rozhodne som necítila nič urážlivé, nič negatívne alebo poburujúce.(24.2.2010)

 • UncleG

  Přestože jsem nebyl schopen dokoukat tenhle antiblockbuster do konce, nedá se mu upřít určitá kvalita. Jakákoli kloudná myšlenka by se z toho sice nedala vykoukat ani Hubbelovým teleskopem, na druhou stranu, nejde o podívanou, která by se chtěla komukoli zavděčit a určité konkrétní obrazy v člověku zůstanou hodně dlouho. Pro někoho možná umění, pro někoho 80 minut nechutýho sexu proloženýho bezpříkladně nesmyslným pindáním... no a pro mě jednoduše véééélikánská nuda, kterou by zachránila leda skupinka veselých roztančených skřítků s malinkými roztmilounkými akordeonky. Asi po půl hodině jsem to vypnul, neboť jsem nabyl skálopevného přesvědčení, že skřítci nedorazí.(5.9.2011)

 • - Režisérka Catherine Breillat napsala roli muže speciálně pro Rocca Siffrediho. (Cheeker)

 • - Amira Casar měla v erotických scénách svojí dablérku. (Indy21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace