Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Byznysmen (Luis Tosar) se stává terčem vyděračů. Buď zaplatí obrovskou sumu peněz, nebo zemřou náhodní lidé. (Netflix)

Videa (2)

Ukázka z filmu 2

Recenze (8)

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Čo definitívne chyba tomuto seriálu je náboj, dramatično a akcia. Námet je výborný a zasadiť príbeh do súčasného Madridu rovnako, oceňujem aj herecké osadenstvo, ale tento seriál zomiera na lepšie prevedenie dramatických scén a niečo, kde by ste si povedali: "wow, to stojí za to." Velmi ma sklamal záver skončilo to tak, že neviem čo si myslieť? Pokračovanie to mat zrejme nebude keďže je to miniseria a ten zaver sa mi tam vôbec nehodil. Pokazilo to dojem zo seriálu, takže tento seriál vo vás zanechá zmiešané pocity. Dal som tomu šancu, no po pravde nič extra to nebolo a kvôli spracovaniu to upadá do priemeru. ()

Houbiczska odpad!

všechny recenze uživatele

The Minions of Midas mají jedinou přesnou charakteristiku, a to tu, že za skoro 6 hodin se příběh neposune doslova nikam. Tam, kde začne v prvním díle, tam skončí v šestém a všechno mezi je jenom nudné, zdlouhavé a sakra uspávající povídání o ničem, které se celé odehrává na pozadí nezajímavých politických událostí a celou dobu divák vlastně jenom čeká, kdy konečně tvůrci přijdou s rozuzlením nebo nějakým posunem. Marně. Takhle je to jenom další netflixový neúspěšný přešlap, který si nezaslouží ani hvězdu a po dlouhé době lituju stráveného času. Za zmínku stojí slušné dopisy vyděračů, ale nic víc se v seriálu najít prostě nedá. ()

Reklama

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Pre mňa tam nebola nijaká dilema. Keby mňa nikto vydieral, že zabije cudzích ľudí, ak nezaplatím 50. mega, bolo by mi to šumafuk. Ešte by som im nadiktovala celý zoznam, ktorých že to majú hádzať zo striech, zrážať autom, a tak. Nemienila by som predsa podporovať zločineckú organizáciu v štýle psycho mafia. To, že by tí ľudia zomreli, by predsa nebola moja vina, to oni predsa zabíjajú "náhodných" ľudí. Ale posratý hromotĺk zdedil veľa peňazí a zodpovednosti, nevedel čo so sebou, tak sa im prispôsobil. Bývalá žena kurva, frajerka ambiciózna tvrdohlavá piča, ignorujúce decko - ja by som na jeho mieste možno skočila rybičku z toho prepychového apartmánu, a všetky peniaze odkázala dakde do Afriky, alebo by som sa na všetkých vykašľala, a ušla si do smrti užívať niekde preč. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Ze setrvačnosti mi asi ještě pořád stačí jen herecký výskyt Luise Tosara, abych do toho šel, byť ani on už bohužel není v poslední době zárukou kvality (viz např. jeho loňské spíše jen průměrné drama Oko za oko). Žáci Midasovi mi ale vcelku sedli, Luis Tosar je v roli Víctora Genovése skutečně výborný (škoda, že nemůžu totéž říct o Martě Belmonte ztvárňující postavu jeho přítelkyně Mónicy - myslím, že bych si v té roli uměl představit mnohem hezčí španělské herečky), a bavila mě ta dějová linka s vydíráním a zabíjením náhodných obětí. Naopak ty uliční nepokoje, tahanice o syna a hlavně to politikaření kolem vydavatelství mě tam spíš jen otravovaly a odváděly podle mě zbytečně pozornost, a nesedlo mi ani překvapivé finální rozuzlení, do něhož to celé dospělo - řekněme, že první 4 epizody mi přišly v pohodě a s velmi vyrovnanou úrovní, ale v těch posledních 2 epizodách se to začne vyvíjet směrem, který mi moc nesednul, a uvítal bych asi jiné zakončení. V rámci nabídky (českého) Netflixu mi to každopádně přijde jako takový lepší průměr - není to žádný zázrak, ale 1-2 večery se tím dají zabít celkem snesitelně. ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

5 výtečně napsaných dílů, kdy ani nedutáte a čekáte na šestý díl - jak to asi dopadne a kdo za tím vším stojí. A šestka to vše dokonale pohřbí. Došel dech, nápady? Nepochopitelná škoda. ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama