Pro strach uděláno (TV seriál)

• Kanada

So Weird

Rodinný / Dobrodružný / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA, 1999, 65x30 min

Mackenzie Phillips, Eric Lively, Cara DeLizia, Alexz Johnson, Jodelle Ferland, Jewel Staite, Andrew Francis, Henry Mah, Nicole McKay, Christine Willes, Antonio Cupo, Jane McGregor, Jesse Moss, Robin Mossley, Kevin Zegers, Merrilyn Gann, Tegan Moss, Kett Turton, Michelle Harrison, Rachel Victoria, David Paetkau, Brittney Irvin, Lynda Boyd, Craig Olejnik, Camille Sullivan, Kaj-Erik Eriksen, Corey Large, C. Ernst Harth, Dionne Warwick, Susan Hogan, A.C. Peterson, Duncan Fraser, Ocean Hellman, Mackenzie Gray, Richard de Klerk, Ellie Harvie, Devin Douglas Drewitz, Jerry Wasserman, Peter Bryant, Zach Lipovsky, Tom Heaton, Alf Humphreys, Chilton Crane, Alex Zahara, D. Neil Mark, Stephen E. Miller, Kim Kondrashoff, D. Harlan Cutshall, Gillian Barber, Glynis Davies, Michael P. Northey, Giacomo Baessato, David Bloom, Terence Kelly, Lachlan Murdoch, William deVry, Alec Willows, Ron Sauvé, Mary Black, Greg Michaels, Megan Leitch, Lane Gates, Dion Johnstone, Mark Acheson, Courtenay J. Stevens, David Kopp, Ralph Alderman, Anthony Harrison, Susan Bain, Kristian Messere, Ben Cardinal, Josh Epstein, Bo Diddley, Lesley Ewen, Candus Churchill, Judith Maxie, Peter Hanlon, Mark Brandon, Campbell Lane, Emily Hart, June B. Wilde, Patrick Keating, David Kaye, Glen Gould

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Jeee to mi bylo asi tak 11 let, když jsem na tenhle seriál koukala na supermaxu :-D.. neunikl mi snad ani jeden díl.. proto musím dát plné hodnocení..(17.8.2009)

Myslím že Supermax na kterém to běželo byl nejlepší kanál pro seriály které na něm běželi. Pro Strach Uděláno byl skvělý.... to je ale doba co to dávali.(3.1.2011)

• *****

No když si to pouštím teď, tak si říkám, že se na to asi dá koukat. Když jsem to sledovala jako malá, přišlo mi to úžasné. Je to svým způsobem typický Disney a některé věci tam umí pěkně otrávit, ale až to budou chtít sledovat mé děti, kdyby tedy chtěly, tak budu jen ráda, protože máloco dnešního je koukatelnější a schůdnější.(28.1.2011)

supermax r.i.p.(6.12.2008)