Bláznivá jízda

Bláznivá jazda

Komedie

USA, 1991, 85 min

• Dale

Trabant v hlavnej úlohe amerického filmu. A toto je asi jediná zábavná vec na tomto filme. Obsadiť Doma DeLuisa do hlavnej zápornej postavy bolo fatálnou chybou.(27.8.2003)

• Terva

Trabant v jedné z hlavních rolí měl velký potenciál, ale herci kolem něho vás moc nerozesmějí. Tak je to jen taková průměrná dobrodružná komedie. Kamera: Flavio Martínez Labiano(11.6.2011)

• Martin741

Pre mna tak na urovni filmu Blazniva Dovolena v Evrope s Chevy Chasem. Nuda, plane tempo a ziadne herecke vykony - typicke atributy filmu : 20 %(6.3.2018)

V Nemecku sa to volalo TRABI GOES TO HOLLYWOOD. Výstižné.(7.2.2011)

Z nudy jsem sledoval tenhle sradovni snimek, u ktereho jsem se zrovna nesmal. Obsadit trabanta bylo zajimave a myslim povedene, coz je tak jedina vec. Trochu mi vadil cesky daber Potmesil, ktery daboval vsechno, krome hlavniho hrdiny nosače, co tankuje super.(13.8.2006)

• - Gunther Schmidt (Thomas Gottschalk) hraje v bytě na Nintendu hru "Super Mario Bros". (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bavorsku v německých městech Kulmbach a Thurnau a v americkém státě Kalifornia ve městě Los Angeles. (Terva)