Taky prijemny rodinny Disnyovsky film s ponaucenim na zaver so zabavne nevrlym Willisom a neskutocne roztomilou Emily Mortimer. No a ten maly tučko bol tiez v pohode. Aj vedlajsie postavy su zabavne (sekretarka, psychologicka). Skoda, ze scenar nebol viac prepracovany a väcsi priestor nedostalo cestovanie v case, ktore vzdialene aj vdaka jednemu hudobnemu motivu pripominalo Navrat do buducnosti. Finale je ale vydarene a tak som aj po opakovanom pozreni stale celkom spokojny Z cameo vystupov potesi Matthew Perry (kto ho spoznal) a prekvapi Melissa McCarthy, ktora uz vtedy otravovala vo filmoch. Specialne vyzdvihnutie si zasluzi vyrazny soundtrack, ktory cely cas hra jak o zivot. Ani dnesne blockbustery nemaju tak zapamätatelne hudobne motivy. Vysledkom je film, ktory si uzije kazdy, kto ma rad rodinne filmy od Johna Hughesa alebo Chrisa Columbusa. 6/10.(2.5.2017)

• Dextwer

Nevím, co si bohužel o tom mám myslet. Vypadá to, že Bruce Willis ani nečetl scénář, protože mi přijde neuvěřitelné, že herecká hvězda jeho formátu se sníží k takovému blivajzu. Těžko hledám pozitiva. Moje hodnocení by bylo asi odpad, nebýt sympaťáka Bruce Willise v hlavní roli. Zajímavosti: * Spencer Breslin získal v roce 2011 za roli Rustyho cenu mladého umělce v kategorii nejlepší výkon v celovečerním filmu - umělec do deseti let. Moje hodnocení: 20%(7.8.2012)

Bruce Willis v hlavní roli, tak jak ho neznám, působí velmi sympaticky, i když se nevrhá s pistolí do neznáma... sice je tady tak trochu za pitomce, ale každopádně to hraje skvěle. Velice zajímavý nápad s mladším JÁ, mě ohromil a ten kluk byl perfektně vtipnej, házel úžasný hlášky a já sem se u toho dobře bavila a nemělo to chybu. K tomu trochu romantiky, přátelství a nakonec dojetí a byl to pro mě příjemný zážitek. Rozhodně to nebyla SAKRA PRÁCE :)(27.12.2008)

Příjemná podívaná. Úsměvná, milá komedie s Brucem Willisem, který se ve svém téměř bezproblémovém životě setkává sám se sebou, jako malým klukem. Od té chvíle se začíná odvíjet opravdu zajímavý děj. Dokáže se Bruce opět vcítit do pocitů toho malého uličníka? Vzpomene si na důležité i méně důležité momenty svého dětství? Změní ho to? odpověď najdete v tomto filmu.(28.3.2003)

• Hal_Moore

Že si Bruno s těma děckama nedá pokoj. Fajn, v Šestém smyslu mu to vyšlo. Ve Vyvoleném taky. V Mercury už to trošku skřípalo ale co bylo proboha tohle? Bruno, Bruno. Ale nezklamal jen Bruce, rejža taky neodvedl bůh ví jakou práci. Komedie je od toho, aby mě zabavila. Tohle se ale nestalo, já se tak nudil, že jsem si hrál i s pavoučkem, který se pohupoval na pavučince, visící z lustru (a to pavouky zrovinka nemusím). A dětské herce začínám pomalu ale jistě nenávidět. Pár vyjímek se vždycky najde (Dakota, Rory...), ale to jsou jen záblesky ve tmě. Dost možná jde o nejhorší Willisův film. A ten scénář měl být co? Scénárista měl asi svůj den. Je vidět, že při psaní si "pomáhal" omamnými látkami. Doufám, že Willis už nadobro zmoudřel a s děckama už mnoho filmů nenatočí. Uvidíme...(23.2.2006)

• - Spencer Breslin získal v roce 2011 za roli Rustyho cenu mladého umělce v kategorii nejlepší výkon v celovečerním filmu - umělec do deseti let. (Terva)

• - Daniel von Bargen, který ve filmu hraje otce Bruce Willise, je ve skutečnosti jenom o pět starší než on. (HappySmile)