• Hal_Moore
  **

  Že si Bruno s těma děckama nedá pokoj. Fajn, v Šestém smyslu mu to vyšlo. Ve Vyvoleném taky. V Mercury už to trošku skřípalo ale co bylo proboha tohle? Bruno, Bruno. Ale nezklamal jen Bruce, rejža taky neodvedl bůh ví jakou práci. Komedie je od toho, aby mě zabavila. Tohle se ale nestalo, já se tak nudil, že jsem si hrál i s pavoučkem, který se pohupoval na pavučince, visící z lustru (a to pavouky zrovinka nemusím). A dětské herce začínám pomalu ale jistě nenávidět. Pár vyjímek se vždycky najde (Dakota, Rory...), ale to jsou jen záblesky ve tmě. Dost možná jde o nejhorší Willisův film. A ten scénář měl být co? Scénárista měl asi svůj den. Je vidět, že při psaní si "pomáhal" omamnými látkami. Doufám, že Willis už nadobro zmoudřel a s děckama už mnoho filmů nenatočí. Uvidíme...(23.2.2006)

 • tron
  **

  Uvoľnený Bruce Willis a to je asi tak všetko. Skutočne sa obávam, že okrem otázky "Prečo je Mesiac niekedy ružový?", vo vás KID zanechá už len hromadu otravných morálnych ponaučení a čudácky názor Jona Turteltauba (KÝM SI SPAL), že človek sa k lepšiemu zmení až keď stretne sám seba ako nevinné dieťa z minulosti.(1.11.2004)

 • Indiana
  **

  Ten film hrozně kazil ten nesympatickej malej cvalík.(25.8.2013)

 • Philippa
  **

  Já nevim ,že ti amíci ze všeho udělají takovou hovadinu. Přitom by to mohlo být úžasný ,taková malá metafora návratu do dětství ,nalezení znovu svého vnitřního dítěte ,léčení starých ran ,pohlazení ,návrat ke svému určení....ach jo.(27.12.2008)

 • villon17
  ***

  Nenáročný, příjemný, ale taky uspávající s pomíjivym efektem:)(2.8.2011)

 • - Daniel von Bargen, který ve filmu hraje otce Bruce Willise, je ve skutečnosti jenom o pět starší než on. (HappySmile)

 • - Spencer Breslin získal v roce 2011 za roli Rustyho cenu mladého umělce v kategorii nejlepší výkon v celovečerním filmu - umělec do deseti let. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace