Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavnou silvestrovskou estrádou, plnou populárních osobností, provází Pavel Landovský a Eduard Hrubeš. Obsahem programu jsou humorné scénky, pěvecká čísla, hudební vystoupení a parodie na dobové televizní pořady. (Česká televize)

Recenze (4)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nostalgické vzpomínky a ojedinělé (některé) scénky. 1) Hlavní večerní silvestrovskou estrádu uváděli tehdy 35letí Pavel Landovský a Eduard Hrubeš._____ 2) Zaujalo mě roztomilé 748. pokračování zábavné soutěže Souboj s pamětí. Koná se po 30 letech, tedy v roce 2001. 81letý dědek Jaroslav Štercl pospává, 77letý dědek Luděk Kopřiva cosi žvatlá, jenom elegantní 88letá Ljuba Hermanová se vůbec nemění. Vlastně se tvůrci skoro strefili._____ 3) Na rozdíl od komentátora Ozzyho2* se já spíše divím, čemu se lidé dokáží smát dnes. Otřes. ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Skvělí moderátoři, super scénky, za vyzdvihnutí stojí hlavně parodie na soutěžní pořad Souboj s pamětí a scénka s Felixem Holzmannem. "Martin Štěpánek má zákaz v Domově důchodců. protože zmlátil babičku Hadrbolcovou." :-D ()

Reklama

Galerie (4)

Zajímavosti (2)

  • Když vezl řidič Alenu Vránovou na natáčení, měl nehodu a herečka si zlomila nohu, nicméně natočila scénu statečně i s frakturou. Později ji nohu musel ošetřit veterinář, protože to byl nejbližší lékař široko daleko. (sator)

Reklama

Reklama