Ostrov rybích mužů (neoficiální název)

• Itálie

Sergio Donati

Luciano Martino

Eugenio Alabiso
  • LiVentura

Dnes už jen taková malá trapnost..(13.8.2011)

• elanista1

Dovod preco som to vobec zapol: Barbara Bach ma svojou krasou opila uz v Jamesovi Bondovi. Dobra sprava: Je tu prinajmensom rovnako krasna. Zla sprava: Film uz taky zazivny nie je.. tie prisery z jazera by mali vyzarovat nejaky strach, ale skor mi z nich bolo do smiechu. Ale je to prijemne naivne a o akciu tiez nie je nudza..(14.10.2013)

• vitekpe

Zmateny sedmdesatkovy horurek, ktery pusobi spis smesne. Ani ta Barbara to nezachranuje...slabota.(22.9.2015)

Dejová premisa z Ostrova doktora Moreaua, rezaná fantasy rozmerom Julesa Verna a vytunená dobrodružným nášupom v duchu Indiana Jonesa - to všetko v optike naivného, krásne snaživého eurotrashu s americkými hviezdami. Efekty a masky tradične smiešne, hudba príšerná, ale každá scéna tu má svoje miesto a celé to príjemne odsýpa. A bez vyslovene stupídnych momentov. Kúzelné ultimate guilty pleasure. Vstup na vlastné nebezpečie :-)(5.12.2011)