Zatímco jsi spal

While You Were Sleeping

Kým si spal

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 103 min

Naprosto nevybočující romantická komedie, která neurazí, ale také nepřináší nic nového. Pokud jste cyničtí jako kocour Garfield, uberte si jednu hvězdičku, naopak pokud jste beznadějní romantici, tak si jí k mému hodnocení přidejte.(9.3.2005)

• Radyo

Klasická romantická komedie, což je žánr, který mě bohužel (nebo bohudík?) vůbec neoslovuje. A navíc v hlavních rolích Sandra Bullock a Peter Gallagher - to nemohlo dopadnout jinak, než jak to dopadlo...(2.6.2003)

Průměrná romance s "nečekaným" koncem. Sandru mám rád, ale nějak tu neni maximálně využita. Bill Pulman mi příšel nevýrazný a Petera Gallaghera nějak nemám v lásce. Režie je rutinérská a zvládlo by jí i malé díte.(18.2.2005)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $81,057,016Tržby Celosvetovo $182,057,016/75%/(19.5.2005)

Docela milé to bylo. Stárnu.(13.12.2009)

rozpočet : $17 million tržby celosvetovo : $182,057,016(8.4.2007)

Soundtrack Randy Edelman: 1. Opening 2. Peter's Family 3. Love Theme 4. An Untimely Accident 5. Phone Tag 6. Dreaming of Florence 7. He's Alive 8. Riverside Walk 9. A Testacular Situation 10. Jack and Lucy 11. Leave It to Sol 12. The Dream Is Over 13. Sound Advice 14. Tear Jerking Tale 15. Bumpy Encounter 16. A Happy Ending(9.5.2011)

Romantická komedie, založená na velice dobrém nápadu. Ten je bohužel využit tak napůl a třeba rodina "spícího" mi připadá nebetyčně otravná.(15.4.2003)

„Lucy, hovorím ti on alebo ja!“ – „On.“ – „Nemusíš odpovedať hneď.“ Príjemná romantická komédia, v ktorej dozaista mohlo byť viacej snehu, ale i tak je to uchádzajúca vianočná trvalka našich televíznych staníc: pôvabná štíhla Sandra Bullocková ako predavačka lístkov, ktorá zachrániť muža pred smrťou, aby zistila, že v skutočnosti ľúbi jeho brata (Bill Pullman). Snímka má predovšetkým príjemnú uvoľnenú atmosféru, vtipné dialógy, celkom originálny námet a sympatické herecké obsadenie šťavnatých podporných roličiek (náhradná rodina a Lucyn čoraz zmätenejší „poradca cez lásku“).(21.12.2004)

Moc moc pěkná romantická komedie s hrozně příjemnou Sandrou Bullock, které tahle role vyloženě sedla!(15.9.2002)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(2.3.2013)

Vcelku pohodová romantická komedie s příjemnou Sandrou Bullock, bohužel už mi míň sednul Bill Pullman, nějak se sem nehodil, ale jako taková oddechovka na odpoledne to nebylo špatný(26.12.2007)

Na to, že v tom hraje Sandra, se mi to docela líbila. Asi díky celkem nápadité zápletce, které bylo dobře využito.(26.12.2005)

• gudaulin

Rutinní a proto předvídatelné, přeslazené, nicméně má to jednu obrovskou přednost, a tou je Sandra Bullock v hlavní roli. Lucy pochopitelně není vůbec nenápadná, protože ji představuje půvabná herecká hvězda, takže by v reálném životě nejspíš byla pořádná tlačenice do funkce jejího partnera, ale pohybujeme se ve sféře naivní pohádky pro zamilované a v rámci tohohle žánru představuje tenhle kousek spíš nadprůměr. Dovedu si představit, že bych na tenhle snímek šel do kina, pokud bych měl motivaci v podobě příjemné partnerky, a že bych v kinosále nijak zvlášť netrpěl. K vrcholům žánru, kam patří např. Láska nebeská, to má ale hodně daleko, schází víc humoru, lepší obsazení vedlejších rolí a lépe napsané postavy kolem hlavního páru. Ty jsou zde buď nevýrazné nebo dokonce otravné. Celkový dojem: 45 %.(31.12.2012)

• JAn

Ano, spal ´sem.(14.12.2005)

• lesumir

Sandra Bullock je nejprotivnejsi herecka jako znam!(24.12.2007)

Nenápadné, průměrné, šedé. S možná trochu netypickou zápletkou, ale typickým rozuzlením, ale když je nálada na průhlednou romantiku, může být..(29.1.2006)

Takový milý průměrný film, který potěší a zaujme. Očekával jsem podle upoutávek vánoční film a dostal jsem jen film odehrávající se o Vánocích, ale Vánoce jsou zde jen cosi druhořadého a nejsou zde tím hlavním, proto film nemohu označit jako vánoční film, ale jen jako jakýsi předvánoční film, který se hodí pustit si nějaký týden před Vánoci, abych se trochu naladil na Vánoce, ale u mne jsou jiné vánoční klasiky, tohle je jen solidně zpracovaná romantika z vánočního období, kdy po celou dobu stojí hlavní hrdinka na dost tenkém ledě, který se může kdykoliv prolomit. Ale riskovat se někdy vyplácí, což tento film dokazuje. V hlavní roli se představuje výtečná Sandra Bullock, která celý film povyšuje svým herectvím a je jednoznačně velkým přínosem pro tento film. Ovšem ani ostatní herci nikterak nezaostávají a takový Bill Pullman zde působí velice příjemně. Dějově je to dobře zpracované, prostě taková klasická pohodová romantika, která potěší srdce diváka a která nenudí. A jak říkám, ten týden před Vánoci film potěší a vyzní v tomto období asi vůbec nejlépe, jak vůbec vyznít může. Já jsem byl tedy docela spokojený a nevidím důvod, proč filmu udělit nějaké slabé hodnocení, za sebe dávám tři hvězdičky.(14.12.2008)

Romanticko-komediální slaďák, který jsem jednou vydržela sledovat. Absolvovat tuto podívanou podruhé nemám zájem, ale kdyby to bylo k něčemu dobré, nemuseli byste mě nutit pistolí. Prostě snesitelná, zcela předvídatelná limonáda s obstojnými herci. 60%(25.8.2009)

• LiVentura

Milá dvojice, však film hodnotím pod úrovní...(13.12.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8