Claire nájde v kôlni postreleného chlapca, ktorý hovorí nezrozumiteľným jazykom a hľadá ho nebezpečný muž. Claire, ktorá je adoptovaná bohatým, ale zaneprázdneným manželským párom, sa rozhodne pridať sa k chlapcovi, mladému Afgáncovi, ktorý slúžil ako živý prepravca drog. V snahe uniknúť gangstrom sa obaja vydajú na cestu, ktorá ich prinúti rýchlo dospieť. (hygienik)

ricci.s

Thriller nečakajte, toto bola len romantická dráma. Drogoví díleri postrelia mladého Afgánca, o ktorého sa postará teenagerka žijúca s adoptívnymi rodičmi v dome uprostred lesa. Ukrýva ho, zamilujú sa do seba a rozhodnú sa utiecť. Bolo z toho cítiť, že režisérom je žena. Filmík je celkom pekne nakrútený, má zaujímavý príbeh a slušné herecké výkony. Je to síce dosť škandalózne, ale keďže dnešná mladá generácia sexuje oveľa skôr, tak ma to ani nepohoršilo. Dokonca ma potešilo aj minimum dialógov a pekná, melancholická hudba. Problém vidím (tradične) v tempe, bolo to celé také pomalé, rozvláčne, chvíľami aj trochu nudné. Ale aj napriek tomu - skôr odporúčam. ()

Dellamorte

Som unesená. Režisérsky na vysokej úrovni spracovaný námet o zoznamovaní sa s dospelosťou , ktorú naruší krutá realita.Tá totiž neobnáša nič veselé. Už v úvode pri pohľade na tie stromy, som vedela, že to bude OK. Zelenkavá sa totiž dá využiť aj inak, ako baterkou vof the vytunelovanom Found-F radovánke. A ešte navrch - ušiam lahodiaci hudobný doprovod. V tejto vražedne sympatickej participácii krajín, som vlastne sklamanie ani nečakala. ()

hygienik

Toto bola sila. Za hranicou malomestskej akceptovateľnosti sa odohráva surový príbeh. Dve deti, ktoré sú odkázané samé na seba, prechádzajú očakávateľným vývojom. Nuž čo, pudy vládnu svetom. Lenže skvelá réžia je tu podčiarknutá extatickou kamerou a scény chvíľami sureálne, ústia do záveru snáď krutejšieho než život sám. ()