xxmurphyxx

Gratulujem, prvý film, ktorý som preklikal od začiatku do konca a napriek tomu som nič nezmeškal a viem o čom bol a za čo stál. Ok, trochu ojebávam, pár pasáží som si dal na plno a dozvedel som sa, že táto feministická lgbti oslavná sračka stojí na lacných dialógoch, nulovom humore, nulových hereckých výkonoch a príbehu, ktorý je asi tak zaujímavý ako sledovať autistu rátať psie hovná na trávniku pred panelákom. Myslel som, že aspoň bojové pasáže s Bellou Thorne, ktorej tu robil dabléra zrejme transvestita z marketingového oddelenia teplá náruč na boso v zarezaných elasťákoch potešia moje oko, ale to by nesmel robiť choreografiu vrátnik z Tesca a kameraman točiť diery v pletive miesto ťavých palcov v elasťákoch. Strata času a lubrikačného gélu. ()

M.i.k.e

fight club pro ženy,který nabídne pár slušně nasnímaných,ale jinak nevýrazných fightů a asi 2 vtipy.Jednohubka na sobotní dopoledne,kterou zapomenu do oběda...40% ()

Aljak

Jediné, čo je na tomto filme ako tak originálne je to, že sa tam nemlátia muži, ale ženy. Inak je to stále o tom isto ako už bolo mnoho filmov s rovnakou témou a dokonca aj podobným scenárom. Pozerať sa na to dalo, ale určite to nespadá do kategórie filmov "must see", takže raz stačilo a určite to nie je film, ktorý by som niekomu odporučil. Zopár dobrých scén mimo ringu s vtipnými hláškami to nezachránili ani náhodou. Tak aspoň za snahu 1*. ()

Arsenal83 odpad!

Ženské sa mlátia a sú brutálne vulgárne, ó aké hrdé a feministické! Morbídne obézna černoška je samozrejme cool a bez buzerantského páru by sa to neobišlo. A Alec Baldwin? To nie je ten, čo sa zúčastňoval pedofilných orgií na párty údajne zasamozvraždeného zvrhlíka Epsteina? To on má ešte povolené hrať? ()