M.i.k.e

fight club pro ženy,který nabídne pár slušně nasnímaných,ale jinak nevýrazných fightů a asi 2 vtipy.Jednohubka na sobotní dopoledne,kterou zapomenu do oběda...40% ()

Arsenal83 odpad!

Ženské sa mlátia a sú brutálne vulgárne, ó aké hrdé a feministické! Morbídne obézna černoška je samozrejme cool a bez buzerantského páru by sa to neobišlo. A Alec Baldwin? To nie je ten, čo sa zúčastňoval pedofilných orgií na párty údajne zasamozvraždeného zvrhlíka Epsteina? To on má ešte povolené hrať? ()

Aljak

Jediné, čo je na tomto filme ako tak originálne je to, že sa tam nemlátia muži, ale ženy. Inak je to stále o tom isto ako už bolo mnoho filmov s rovnakou témou a dokonca aj podobným scenárom. Pozerať sa na to dalo, ale určite to nespadá do kategórie filmov "must see", takže raz stačilo a určite to nie je film, ktorý by som niekomu odporučil. Zopár dobrých scén mimo ringu s vtipnými hláškami to nezachránili ani náhodou. Tak aspoň za snahu 1*. ()

mira007

Alec Baldwin jako trenér zoufalé čtyřicetileté Malin Akerman z které chce udělat šampionku v zápasech v kleci .... myslím, že na aspoň trochu kvalitní nebo aspoň smysluplný film na módní téma mma si ještě budu muset počkat. ()

xxmurphyxx

Gratulujem, prvý film, ktorý som preklikal od začiatku do konca a napriek tomu som nič nezmeškal a viem o čom bol a za čo stál. Ok, trochu ojebávam, pár pasáží som si dal na plno a dozvedel som sa, že táto feministická lgbti oslavná sračka stojí na lacných dialógoch, nulovom humore, nulových hereckých výkonoch a príbehu, ktorý je asi tak zaujímavý ako sledovať autistu rátať psie hovná na trávniku pred panelákom. Myslel som, že aspoň bojové pasáže s Bellou Thorne, ktorej tu robil dabléra zrejme transvestita z marketingového oddelenia teplá náruč na boso v zarezaných elasťákoch potešia moje oko, ale to by nesmel robiť choreografiu vrátnik z Tesca a kameraman točiť diery v pletive miesto ťavých palcov v elasťákoch. Strata času a lubrikačného gélu. ()