Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na pražskou kriminálku se dostaví člověk, který oznámí, že byl pod záminkou příjemně stráveného večera vylákán půvabnou dívkou na hausbót, kde byl posléze překvapen a oloupen jejím „žárlivým manželem a jeho bratrem". Povedený trojlístek podvodníků, který vydírá ženaté muže pod hrozbou prozrazení jejich milostného dobrodružství – Dan (K. Heřmánek), Kája (J. Schmitzer) a Jiřinka (D. Veškrnová) právě zpracovávají dalšího amanta – Pecu (J. Teplý), majitele autoservisu, když na místo činu přijíždí vůz kriminálky s předchozí obětí. Celá situace se vyhrotí právě ve chvíli, kdy Peca po rvačce spadne do vody... (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Oběma pochvalu za dobrou práci a důtku za vyšetřovatelský úskok." Nepozorný Kamil a aktivní Jiříček přes vydírání ženáčů, imaginární vraždu a krádeže aut dospěli až ke kovbojské koncovce, která mě svou naivitou hodně pobavila. Jinak mě bavil hlavně chybující Kamil a taky "ranař" Kája, který byl ve své jednoduchosti naprosto roztomilý. ()

Ironfood 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Břéťa na zábavné dvojce ostrých týpků Heřmánek-Schmitzer předvede své pozorovatelské schopnosti, a dokáže tak, že není šéfem pro nic za nic. Rudla se blýskne znalostí počtu lidí, kteří mají v Praze povolení k opravárenské činnosti, jinak se drží stranou. JIříček opakovaně školí Kamila, ale nakonec oba případ (navzdory trošce čisté partizánštiny) vyšetří ve vzorné spolupráci a vyslouží si pochvalu před nastoupenou jednotkou. Navíc si Jiříček zamachruje s bouchačkou... ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak tomu se říká den blbec". Ano, i takhle někdy kriminalisté hodnotí svůj den a případ. A podporučík Kamil má na to nárok, protože vyšetřuje nejen případ špatných mravů, ale také zabití, které se vlastně nestalo. Ještěže Kamil najde důležitou svědkyni, která utonutí poškozeného vyvrátí. Nezbývá než poškozeného najít, což ale nakonec nebude tak lehké. Průměrný díl, který potěší hlavně neschopností Zedníčka vypátrat poškozeného. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kolik lidí má v Praze živnost na opravárenskou činnost? 10. Hmmm to se ten socialismus nikdy nemohl vybudovat, když soukromý podnikání byl problém. ( a to nemluvím o tom, že se kriminalista šokovaně podivuje, že když dá auto do autoservisu, že ho má za čtyři dny opravené) Případ je celkem dobrý, vtipný a dobře obsazený. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veškrnce to docela slušelo, to se musí nechat. Takové „ojebávání“ staříků na houseboatu – to nemusel být špatný nápad si přivydělat pořádný balík, jen kdyby ten blbec nepřepadl do vody…Zedníček opět domachruje a jeho ego dostane pořádně na prdel, ovšem ve spolupráci s Jiříčkem a kupou štěstí se mu to podaří nakonec přeci jen vyšetřit – a k tomu i něco mnohem „většího“ – takové kradení aut z Maďarska…taky dobrý job za komárů… ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama