Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slyšeli jste někdy ve zprávách rozsudek nad vrahem, který vám připadal příliš mírný, a toužili jste ho změnit? Občané státu Florida tuto možnost mají. Právě se chystá televizní Lidový soud, jehož porotu tvoří všichni plnoprávní občané, kteří pomocí telefonátů a sms rozhodnou o vině či nevině Rickyho Carra, obžalovaného ze znásilnění a vraždy známé vydavatelky. Spravedlnost před obrazovkou má však své zákonitosti. A své zákulisí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

seba 

všechny recenze uživatele

Nejdříve klady: Námět velmi dobrý (nahrazení soudní poroty SMSkami od dováků a co z toho plyne), některé scény slušné (hlavně poprava) a to je vše. Zápory: Herecké výkony - opravdu špatné - Jerry Springer (aby snad raději zůstal u moderování) a dokonce i Armand Assante a Roy Scheider, scénář a režie - utopili dobrý námět v nudě a polodokumentární zpracování se umí pouze povrchně trefit do médií. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Možná, že scénář i režie mohly být nápaditější, ale námět a skutečnost, že se takový film vůbec natočil, jsem velice přivítal. Kolikrát slyšíme po několikavěté zprávě z televize "Já bych mu tahal řemínky ze zad!" "Já bych mu přitloukla jazyk ke stolu" "Já bych..." Tenhle film při všech svých omezeních ukazuje, jak by to dopadlo, kdyby (kdybychom) mohli soudit referendem. ()

Reklama

Arkos 

všechny recenze uživatele

Pro mě jediným a hlavním plusem filmu je jeho námět. Postrádá to napětí, celý film je jako taková šedá myš. Ale je to koukatelné. ()

Kracken odpad!

všechny recenze uživatele

Ta televize je ale škaredá viďte? Herecky je to dost slabé, místy přehrané anebo naopak nepřesvědčivé, navíc se nejedná o nic originálního, podobných reality show ve kterých jde o život už tu pár bylo a tahle je rozhodně nejhorší. Režie je taky bída. Vůbec mě to neoslovilo nebo jinak nezaujalo. Prostě strašná a průhledná sračka od začátku až do konce. Celý film jsem doslova protrpěl, jen děkuji za tu stopáž. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama