poster

Varování

 • USA

  Silent Warnings

 • Slovensko

  Varovanie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2003, 83 min

(další profese)
 • Crocuta
  *

  Ještě horší než efekty (speciální leda svou ubohostí), je mizerné herectví a veletrapně napsané postavy. O dialozích nelze vážně mluvit, bláboly co vypouštějí herci z úst jsou k popukání a vše korunuje mimozemšťan coby bubák, honící oběti v kukuřici. Za občasné záchvaty smíchu vyvolané tímto spektáklem 1*.(7.10.2007)

 • Martin741
  odpad!

  Reziser Christian Mclntire asi videl Signs od Shyamalana a tak pozval par podozrivych individui bez akehokolvek talentu, aby spolu natocili nieco na ten sposob. Vysledok vsak stoji za hovno. Individua /v niektorych kruhoch sa tomu hovori "herci" / nevedia hrat vobec, scenar a rezia su retardovane a pribeh som nespozoroval. Vysledkom je 0 %(7.5.2013)

 • Deratizer
  *

  Skoro odpad. Další film horor, kterej nemá ani na DVD co dělat a patří rovnou do TV distribuce mezi nejlacinější filmovou produkci v pozdních nočních hodinách, kdy už TV sleduje jen pár ponocujících lidí. Celý film je to nuda, celkově to působí trapně, lacině, podřadně a nezáživně, jako horor to nefunguje, pač to nemá ani trochu hororovou atmosféru a na diváka se nějaký napětí prostě nepřenese. Herci a jejich reakce byly k smíchu. Triky jsou taky o ničem, ti mimozemšťani nejsou pořádně do detailu vidět v trochu delším záběru a proč má film název Varování, to taky nevím. Film jsem pochopil tak, že mimozemšťani jednoduše chtěli zneškodnit lidstvo a tím to naprosto haslo, ale že by je před něčím chtěli varovat, to jsem si nevšiml. Dávám jednu hvězdu, pač odpad si zaslouží ještě o minimum horší braky.(28.11.2009)

 • curfew77
  *

  Béčková variace přiživující se na úspěšném thrilleru Znamení, který natočil o rok dřív M. Night Shyamalan a v němž si zahráli Mel Gibson a Joachim Phoenix. Kruhy v obilí a vetřelce odkudsi z vesmíru mají oba filmy společné, tady jsou ale za herecké hvězdy Stephen Baldwin a Billy Zane - což hovoří za vše. Nemusel jsem ani Znamení, a tohle tedy už vůbec ne. Hvězdičku snad jen za dívčí půvaby hereček ve vedlejších rolích. 15 %(7.10.2007)

 • Morico
  odpad!

  Když to zhodnotím jako sci-fi horor potřeboval bych tak -3 hvězdičky… na rok 2003 naprosto katastrofální efekty (lépe řečeno pokus o efekty), každá scéna je naprosto předvídatelná a thrill(er) je to na tom jedině to, jestli následující scéna bude stejně tak špatná jak ta předcházející. Na druhou stranu, u filmu jsem se bavil výborně, nezadržitelné záchvaty smíchu krásně podtrhl český dabing, jenž dokázal z tak otřesného pokusu o film udělat břichorvoucí komedii ;)(11.6.2009)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku v okolí Sofie. (Terva)

 • - Natáčení filmu trvalo pouhých dvanáct dní. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace