Fu shan zan shi fu (TV seriál)

• Hong Kong

佛山贊師父

• Hong Kong

Fat shan chaan sin sang

Real Kung Fu

Akční / Drama

Hong Kong, 2005, 20x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Toto je 20 dílný televizní seriál o "skutečných - legendárních" postavách kolem Wing Chun. V podstatě se jedná o "kriminálku" kde do sebe občas někdo řeže. Některé příběhové zvraty jsou poněkud překombinované, ale to je zřejmě dáno stopáží a nutnosti udržet divákovu pozornost. Je pravda, že i já jsem se několikrát přistihl jak jsem byl zvědav na to jak z určité situace scénáristi vybruslí. A samozřejmě vždy vybruslili. Pro příznivce Wing Chun kung fu je toto povinnost. Pro ty jež by chtěli vidět Yuen Biaa a Liu Chia Lianga v jednom filmu tak zde mají možnost. Jinak pro odborníky jsou zde k vidění klasické "old school" souboje "Hung Gar vs Tang Lang"; "Hung Gar vs. Wing Chun"... Jednu hvězdičku ubírám pouze za technické zpracování - pro mě to bylo až příliš televizní (rozuměj studiové) na rozdíl od jiného seriálu Master of Taichi.(25.6.2012)